Kreş tavsiyesi

sbelinay soruyor: 4


kızım 8 haziranda 3 yaşına girecek.çanakklade oturuyorum ve kreş  göndermek istiyorum.kreş tavsiyeleriniz nelerdir ve seçeceğimiz kreşte nelere dikkat etmeliyiz

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


asliaykan

arkadaşlarım 18 mart ilköğretimin yanındak adı galiba çicek kreş ona gönderiyor cok memnun


erolayse

NEŞELİ YÜZLER ANA OKULUNU TAVSİYE EDİYORUM GERÇEKTEN ÇOK İLGİLİLER ÖĞRETMENLERİDE ÇOK İYİ GELMEDİĞİ GÜN MUHAKKAK ARARLAR BEN KENDİM ÖZEL ÇOK BÜYÜK KOLEJ TARZI YERE VERDİM İNGİLİZCE AĞIRLIKLI DİYE HİÇ HİÇ FARK OLMADI KEŞKE NEŞELİ YÜZLR ANAOKULUNDA DEVAM ETTİRSEYDİM DEDİM .İÇERENKÖYDE OLMASINA RAHMEN GÖSTEPE KOZYATAĞI BULGURLUDANDA ÖĞRENCİSİ VAR.TAVSİYE EDERİM.


sbelinay


canım ben çanakkaledeyim


tulya

Her anne gibi benim oğlumda benim için çok önemli ve hassas bir konu. Bu nedenle çok uzun süren arayışlardan sonra bundan üç yıl önce İlk Gelişim Anaokuluna başladık. Bu yıl mezun oluyoruz. Bu süreç zarfında okul değiştirmeyi hiç düşünmedik çünkü üç yıl içinde oğlumun ne kadar çok şey öğrendiğini ve olumlu özellikler kazandığını hem biz hem çevremiz gördü. Gerek eğitim kadrosu gerek idaresi  çocuğum okulda olduğu sürece bizimle ilgilendiler. Evet okul her gün iletişim sağlamıyor fakat olağan dışı bir durum olduğunda, hastalandığında, çok güzel bir davranış gösterdiğinde mutlaka geri bildirim veriyorlar. Hatta sadece onlar değil bizden de evdeki olumlu/olumsuz davranışlarıyla ilgili geri bildirim isteyerek okulda bunlarla ilgili çalışma yapıyorlar. Özellikle rehberlik kadrosu çok iyi çalışıyor. İlk gelişim bizi hem sosyal hem de akademik anlamda doyurdu. Çalışan anne babalar olarak gözümüz hiç arkada kalmadı çünkü işlerini severek yaptıklarını hissettiriyorlar. Şimdi oğlum mezun olacak, hala gideceği okulla bile görüşmeler yapıyorlar. Kısacası biz çok memnunduk, umarım sizler de aradığınızı bulursunuz :)
Cevaplamak için Üye ol