Anadolu yakası - ataşehir- oyun grubu 0-2 yaş .

oz_gul soruyor: 10

Merhabalar öğretmenim , izindeyim ve 15 aylık bir kızım var . Kendimize bir oyun grubu oluşturmak istiyoruz. İster evde ister dışarda anneler, bebekler toplantısı yapıp çocukları sosyalleştirebiliriz. Özel oyun grupları araştırdım ve çok pahalı geldi . Katılmak isteyen arkadaşlar varsa sevirinim . Ataşehir Atatürk mahallesinde oturuyorum . 

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


birboncugunannesi

Merhaba benm de oglum 16 aylık isterseniz biraraya getirebilirz benimki de yasıyları ile pek iletişim kuramıyor haftasonları uygun olursa size yada haftaiçi saat 7:30 -8:30 arası ara ara biraraya getirsek sosyalleşmelerine katkısı olabilir sanırım


oz_gul

Merhaba tabi ki sevinirim. Bir oyun grubu oluşturursak yararlı olur diye düşünüyorum. Telefon numaranızı verir misiniz ? Bir whatsapp grubu oluşturayım. 


fkabasakalli

merhaba ben de katılmak isterim


birboncugunannesi

Olur oluşturalım mail adresiniz varsa ordan yazayım size olur mu burda açık alandan yazmayayım 


oz_gul

Merhaba bana msj atabilir misiniz ?oz_gul

Grubumuz oluştu. Şu anda 5 kişiyiz. Sayımız yeterli diye düşünüyoruz . Teşekkürler .


Aslihan1_

Merhabalar, benim oğlum da 21 aylık ve küçükbakkalköyde oturuyoruz. Grupta boşalmalar olduysa biz de dahil olmak isteriz?


Kaplaman

Merhaba

Ben de dahil olmak isterim; sizinle aynı görüşteyim ve ben de Ataşehir Atatürk mahallesinde oturuyorum.  Oğlum 15 aylık ve hiç sosyalleştiremiyorum.

Yeriniz kaldı mı? :)pervinyigit

Merhaba

ben de umraniye tepeustunde oturuyorum. şerifali- cakmak arasında... atasehir, şerifali, cekmekoy , umraniye tarafinda oturan çocuklarımızda ay olarak birbirine yakınsa yeni bir oyun grubu oluşturabiliriz.

benim oğlum su an 22 aylik.  Evde ve dışarıda görüşebiliriz.  semt olarak uygun olan kisilerle whats up grubu olusturup tanışmak isterim


serkan

isterseniz wonderpark da var şerifali de


https://www.instagram.com/wonderparkoyunevi/
Cevaplamak için Üye ol