ankarada bebişlerinizi hangi doktora götrüyorsunuz

canannnn2000 soruyor: 4

arkadaşlar ankarada yaşıyorum ve kızımı doğduğundan beri TDV 29 mayıs hastanesinde bir doktora  gösteriyorum , siz hangi doktora götüryorsunuz ve kan sayımı yaptırdınızmı

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


banu_batu

ben medicana'da dr.nejdet birgen'e götürüyorum, kan sayımı doğumdan sonra yağılmıştı, bir daha herhangi bir sağlık sorunu olmadığından istememişti doktorumuz. Ama salı günü hidroselden ameliyat oldu, o zaman mecburen yapıldı kan sayımı da.


canannnn2000

teşekkürler banucum ben medicanada doğum yaptım doğumdan sonra medicanada bir bayana götürmüştk ama pek memnun kalmamıştım benim istediğim birşey sormak için arayabileyim yani bu arada çokkkkkk geçmiş olsun umarım iyi geçmiştir oğluşunun ameliyatı


SGULEN

Çocuk doktoru olarak Kadriye İnce'den çok memnunuz. Astım çocuk alerjisi alanında İpek Türktaş'ın üstüne tanımıyorum.


meltem202

ilk baslarda Dr. Namdar Ulusahin'e gidiyorduk, iyi bir doktor, beni biraz evhamli bir anne zannetti ama. o yuzden pek uyusamadik, baska arkadaslarim cok memnun..

su anda Dr. Ertugrul Guler'e goturuyoruz, espirili, guzel yuzlu, vaktini ayiran bir doktor, Yaninda calisan cocuk gelisim uzmani Gulsum Hanim var, ona da her tur gelisimsel sorularinizi yoneltebiliyorsunuz, cook memnunuz. Acil durumlarda Guven hastanesine goturuyorum, orada da Zehra diye bir dr hanim var, o da cok iyi, ama sadece acil hallerde gittik..
Cevaplamak için Üye ol