Tatil,beyaz geceler çocuklu??

_serap_ soruyor: 2

16 temmuzda beyaz geceler st.Petersburg 3 gece gezisi 2 çocukla (biri 3,5 yaş diğeri 10 aylık) uygun olur mu sizce? tecrübe eden anne var mı? çocukların uyku düzeni bozulur mu sizce? yanımızda yardımcı olacak birileri var.gezmeyi seven bir çiftiz.ikinci çocuk öncesi sırada beyaz geceler vardı.acaba planı değiştirmesek çocuklarla gidilir mi bilemedim.3 gece kısa yani.ve tek şehir.bunlar çocuklar için uygun ,ancak beyaz gece dengeyi bozar mı???

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


Hamster

Beyaz geceler tecrübem olmadı çocukla ama bence gidilir.Bakın yabancılara kucaklarında,paçalarında iki üç çocukla geziyorlar.Onların ki çocuk değil mi.Uyku düzenleri bozulursa gelince yine düzene oturur.Fırsatını bulmuşken gidin gezin.İyi tatiller şimdiden.


jasmin77

1,5 sene önce kızım 6 aylık ve oğlum 3,5 yaşındayken mailde kalabalık bir grup olarak St Petersburgtaydık, çok da keyifli geçti. Bizim avantajımız eşimin işi orda olduğu için evimiz var orda. Tabi ki uyku saatleri kayıyor, hava neredeyse kararmadınız için sabah 5te her yer aydınlık az uyunuyor, ama biz de gezmeyi sevenlerdeniz ve aman çocukların uyku yemek saati paronayasına girmiyoruz o anın keyfini çıkarıyoruz, 3 günlük düzen bozukluğu çok bir sorun olmaz ama görecekleri Yeni yerler algılarını olumlu yönde etkiler diye düşünenlerdeniz. Bence Yanınızda yardımcı olacak birileri de olacaksa çok da güzel olur.Cevaplamak için Üye ol