7 aylık kızım

aslieylul91 soruyor: 2

İyi günler,

7 aylık kızım var. 5.aydan beri annaneye aşırı düşkün. Bu arada çalışmıyorum evdeyim. Kendim ilgileniyorum. Oyun şarkı elimden geleni yapıyorum. İlk iki ay annemle birlikte baktık. Sonrasında annem bana geldiğinde kızımı oyaladı işlerimi yaptım. Bu zamana kadar 2 kere bıraktım kuaföre gittim onun haricinde bırakmışlığım yok. 5.aydan beri bendeyken bile anneme gitmek için ağlıyo ama böyle bi ağlama yok. Bu arada annem sürekli çanta gibi kucağında taşıyı kızımı. Diyorum ona evde böyle değil koy çocuğu oynasın ama yok. Koyuncada ağlamaya başlıyo. Onun yanında benimle hiç alakası yok. Sevmesine bişey demiyorum tabiki sevecek ama bu sefer benim annesi olduğumu anlamıyo mu diyorum çok üzülüyorum. Evde başbaşayken böyle bi sorunumuz yok benim peşimede ağlar ama annem varken hiç oralı olmuyo. Böyle bi sorun yaşayan var mı çocuğunuz düzeldi mi?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


ayazlali

Merhaba :-) bakış açınızı değiştirmelisiniz bence :-) bebek bakmak o kadar zor ve yıpratıcı bir iştir ki bebeğiniz ne kadar çok insanın sevgisini ve ilgisini kabul ederse ve siz o insanlara güvenebilirseniz o kadar mutlu olmanız lazım. Anneniz ve bebeğiniz iyi geçiniyor, bebeği ara sıra bırakın anneanneye, zil takıp oynayın, çıkın dolaşın, yatın uyuyun, kısacası kendinize bakın, kendinizi mutlu edin, böylece bebeğinizi de mutlu edebileceksiniz. 

Benim oğlum babaannesine çok düşkün, çok seviniyorum ❤️ hayatında onu çok seven, kendisinin çok sevdiği ve benim çok güvendiğim insanlar var. Daha önemli birşey yok ki hayatta. Mutluluk insan ilişkilerindedir :-)


aslieylul91

Aslında birbirlerini sevmeleri güzel bişey ondan bahsetmiyorum. Anne ayrımını yapabiliyo mu ? Annesi benim o annanesi o bağı kuramayız diye endişe ediyorum. Yoksa sevsinler birbirlerini sorun yok 😊Cevaplamak için Üye ol