İŞE BAŞLAMADAN YAPMAM GEREKENLER ?

lina soruyor: 3

Yılbaşından itibaren işe başlayacağım,kızıma üst komşum bakacak.Komşumla görüşüyoruz ama sık değil o yüzden bayramdan sonra haftada 1  yarım gün ona bırakmayı düşünüyorum birbirlerine alışmaları açısından.. sizce iyi bir fikir mi ve başka fikirlerinizi alabilir miyim?
Ayrıca ücret konusunda hiç bir fikrim yok  normalde 5 tam gün -sabah 8-akşam 5- bakacak ve bizim evde bakacak ne kadar olmalı ,sizler ne kadar veriyorsunuz?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


Yasemina

2 tam gun icin aylık 350 verecektim komsuma. Ya kendi evinde ya bizde bakacaktı, aynı apartman olduktan sonra dert degil. Is olmadı, ama kafamdaki ve onun da seve seve kabul ettigi rakam buydu. Bunu ayda 800 Tl. olarak da dusunebiliriz. Istanbul'dayım bu arada.

1 tam gun alısması acısından daha iyi olabilir. 1 yarım gun, belki ona bakıcı hissiyatından cok bir oyun ablası hissiyatını verecektir. 1 tam gun, alısıp alasımayacagını gormek icin daha kapsamlı bir zaman dilimi gibime geliyor.

Sevgiler
Yasemin


handanT

ilk zamanlar sende yanında git komşuna ara ara bırak çık dışarı öyle pat diye bırakma yani birden şok oluyorlar (aras öyle olmuştu) ara ara gidersen gidip geleceginide anlamış olur ,bir kaç gün sonra gitme sürelerini daha uzat atıyorum ilk 3-4 gün 2 saat yok olduysan sonra 4-5 saat yok ol öyle kademeli kademeli alıştırırsan daha rahat olur bence.


lina

teşekkür ederim cevaplarınız için...Cevaplamak için Üye ol