Kraft marka park yatak kullanan var mı? Memnun mu? :)

didemnurcan soruyor: 6

Bebegin ilk 1-2 ay yanımızda uyuması ve sonra da anneannede kullanmak icin park yatak almak istiyorum. Mothercare'dekinin stogu bitmis ne zaman gelecegi belli degil, chicco lullaby guzel ama o kadar az kullanim icin cok pahali. Geriye kraft kaldi... Kullanip memnun kalan var mi?

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


Aysegul_Yagmur_Irmak

chicco lullaby lx boydan küçülünce www.bebekavm.com 'dan chicco lullaby aldık.

69cmX129cm seyahatlerde kullanıyoruz, hamak kısmı da var, ben çok beğendim, Yağmur da çok sevdi.


dtoznur

ben 1 yaşına kadar evde ve gittiğimiz her yerde kraft park yatak kullandık,daha sonra içine sığmadı,odaları ayırma zamanı geldiği için de ona özel bir yatak alıp odasını kabullenmesini sağladık.şimdi de yatak toplanmış bir şekilde yatağın altında yeni sahibini bekliyor.almanızı tavsiye ederim


NuPe

aishwarya;içine yatak konulunca derinlik yeterli oluyor,biz hala üst katını kullanıyoruz kızım 10.ay içinde, belki 1 ay sonra alta geçeriz,tabi benim bebiş biraz tembel dönmek için bile gece ıhh ıhh yapıyor kaldı ki tutunup kalkacak:) alt kısımda ise derinliği gayet iyi gibi ama henüz kullanmadık o katı dediğim gibi.


nisa06

biz kullanıyoruz çok da memnunuz birkaç gündür aşağı indirdim.keyifle yatıyor pıtırcığım.


nisa06

bizdeki de bunun kırmızı gri olanı


ozgeoyku

off bende cok kararsız kaldım park yatak alıp almama konusunda... önceelıkle renklerı cok canlı geldı bana yanı ıcıne hangı nevresımı alırsanız alın hıcbırı yakısmayacak gıbı... mobılya olanlarda 6o a 120 olanlar ıcın 4 yasına kadar yatar dıyorlar ama ben sanmıyorum 4 yasına kadar ıcıne sıgacagına. deneyımlı anneler 60a 120 mobılyalı besıklerde kac yasına kadar yatıyor cocuklar?
Cevaplamak için Üye ol