Yatak korkuluğu

BaharK soruyor: 5

Oğlum hala korkuluklu yatakta yatıyor, ama artık tırmanıp düşecek diye korkuyorum. Yatağımız ikea'dan korkuluğu çıkıp normal yatak gibi kullanılabiliyor, onun yerine portatif korkuluk almak istiyorum, gece uykusunda dönerken düşmesin diye. Hiç kullanan oldu mu, bana ürün tavsiye edebilecek olan var mı?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


khan

Bu bizim korkuluk.
Bu da bizim parmaklik hikayemiz.


Herif burada 15 aylik. Hemen parmakligi cikardik haliyle :)

Cok daha uzun sure parmaklikla bir derdi olmadan yatan cocuklar biliyorum, o yuzden eger kendisi cikmaya tesebbus etmiyorsa o kadar da korkulacak bir sey yoktur bence. Ama tesebbus varsa hemen cikarin derim.

Biz korkulugu almak icin beklemistik, yoktu Ikea'da. O sure zarfinda geceleri bir yastigi arkadan baska yastiklarla destekleyerek capraz yasliyorduk yataga, bayagi korkuluk gorevi yapti.


pratikanne

IKEA nin VIKARE korkulugu var. Onu tavsiye ederim. Uzerinden inip cikabilir ama en azindan yuksekten dusme tehlikesi olmaz.

Korkuluk icin bebek yatagindan buyuk yatagina gecme yazimdaki resme bakabilirsiniz.


Pranayama

e-bebek.com da birkaç çeşit görmüştüm.


BaharK

Teşekkürker, İkea dakini görmemiştim ona bir bakayım. E-bebek te gördüm çeşitleri, Joker'de de var, ama kullanışlı mı onu bilemedim.


BaharK

Merhaba,
Herkese teşekkür ederim fikirlerini paylaştığı için, sorunumuzu çözümledik, görmek isterseniz, buyurun : http://egemenesas.blogspot.com/2010/02/yatak-bariyeri.htmlCevaplamak için Üye ol