Yalnız çocuk büyütmek

nurturia soruyor: 7

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


37 Cevap


eloskovecanuk

Olayin ciddiyetini kavramalarina cok sevindim gercekten.. Umarim hersey sizin ve kiziniz icin coook daha guzel olur..


akarsum

Gelismelerden bizide haberdar et. Ve ayrica tebrik ederim bi soru sorup daha sonra sorusuna hic ugramayan sonuclarini bildirmeyen arkadslara gelsin bu soru:-)


babu

Gelismelere cok sevindim. Simdiden sonra kritik olan bu yeni duzende hepinizin cok keyif almasi. Bunun icin de sizin gecmisteki kirginliginizi su anki iliskiye tasimamaniz, esinizin de evde kalmaya baslamasini size bir lutufmus gibi konumlandirmamasi onemli. Konusarak, beraber olmaktan keyif alarak her sey cok guzel olacaktir eminim. Temiz ve mutlu bir sayfa dilerim :)


Sinemce_e

Başından sonuna dek okudum sorunuzu ve cevapları bu gelişmelere vesile olması öyle güzel ki...umarım herşey yolunda ve mutluluğunuzla ilerler bundan sonra...


nurus

işiniz zor..şimdilik mesele çözüldü gibi ama bence çözülmedi.belki de daha sıkıcı şeylerle karşılaşabilirsiniz.nedeni ise , şu an blöf olan şeyin yarın öbür gün hiç bir işe yaramayacağı..


asıl mesele eşiniz.yaşı kaç yada yaşla ilgisi var mı bilemiyorum (akıl yaşta değil baştadır ya ) ama eşiniz yaptığının,seçtiği yaşantının ne denli tutarsız ve tuhaf olduğunun farkında değil.size kriz çözümleri ile gelmiş.yani bu dank etme durumu ona yanlış yaptığını,anneciğinin ona yanlış davrandığını göstermemiş.

halbuki bu çalkalanma sonucunda eşinizin hatasını anlaması gerekirdi.gerçi bu kadar kısa sürede hatayı anlayacak çapta bir kişi zaten böyle bir hata yapmaz ama erkek milleti işte.

kararlılığınızı sürdürün.sizin davanız tüm işleri omuzlamak değil.kadının gücü herşeye yeter de artar bile.çalışırsın,bakarsın,seversin,büyütürsün..çook örnek var.ama iş başa düşünce tabi.baba nerede??babaannenin korkuları yüzünden onun yanında.bu ne ya???fıkra gibi!!!

eşiniz adam olacak,gelip gencecik eşinin ve bebeğinin başında oturacak.5 çocuk doğurup bakmayı bildiyse onları da yanında tutmayı bilecek o zaman.fır fır konuşmakla  olmuyor..batucum

babu gibi düşünüyorum. siz eşinize eski problemleri taşımayın. ama o da en önemlisi sizlerle geçirdiği zamandan keyif almaya çalışsın. yoksa siz ne kadar zorlarsanız zorlayın görev olarak zorla yaptığı sürece bir süre sonra eskiye döner. inşallah herşey iyi gelişir.


h4_

bence sen bıraz agırlıgını koy madem annesının boyle bı sorunu var ozaman onu once bı tedavi etirsin derim bn olan senınle bebgıne oluyo sen eşsiz o babasız kalıyo yazık olmaz 

Cevaplamak için Üye ol