gece sık uyanmaya çözüm milupa gece çayı

cankush soruyor: 3

merhaba,

ikizlerim geceleri çok sık uyanıyorlar. ben de çözüm olarak 3 gündür milupanın gece çayını kullanıyorum. bunu kullanan başka arkadaşlar var mı merak ediyorum. uykularından çok daha az kalkar oldular. kullanan varsa da ne kadar süre kullandı, yazarsa sevinirim.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


gul_duru

bende onu kullanıyorum ne zaman versem daha da azıtıyor :))) sanırım bızım yavru kuşta enerji içeceği etkisi yapıyor sız de  işe yaramış ne mutlu sıze :)

 


cankush

Ilk denedigimde benimkilerde de ayni etkiyi gordum ve kutunun uzerinde yazan miktari yarim kasik yarim kasik arttirdim. 100 ml icin bir tatli kasigi yaziyor. Ben dolu dolu iki tatli kasigi koyuyorum. Ayrica gece uykularina daldiktan sonra da (9 gibi uyuyorlar) gece ben yatincaya kadar uyanmalarinda bunu veriyorum. Biri 1 gibi yine uyaniyor. Sonra sabah 4e kadar uyuyabiliyoruz. 11 aydir ilk kez :). Yani ilk kez gece uyanmadan 3 saat uyudum dun gece :). Cok mutluyum :)))


yasomit

ben kullandım.1 kutu bitmedi bile...çok yorgun olduğum zamanlar arada bir içiriyorum faydası oluyor...bazen kendimde içiyorum sütten geçsin diye..Cevaplamak için Üye ol