Kasik

ozlemada7 soruyor: 5

Bebeklerin kendi kendine daha kolay yemesini saglayan bi kassik var midir acaba,herseyi kendim yapicam donemine girdikte,var mi boyle bi kasik

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


fistikcik

Evet. Bildiğiniz çay kaşığı :) Mama kaşıkları bebeğin kendi kendine yemesi için pek pratik değiller. Çay kaşığıyla bu işi daha iyi beceriyorlar. Daha küçük olsaydı üzeri düz (spatula gibi), ufak dondurma kaşıkları da işinize yarar diyecektim, ama bebeğinizin yaşı itibariyle bence gerek yok. Normal bir çay kaşığı işinizi görür. Kaşıkla zorlanıyorsa çatal deneyin, bazı bebekler çatalı daha kolay kulanıyorlar. İlk zamankar siz yiyeeği batırıp çatalı eline verebilir, böylee batırmayı gösterebilirsiniz.


ipekkusgoz

Ben ilk pasito a pasito markasının çatal kaşığını almıştım. Sanırım 1 yaşından önce kullanmaya başlamıştık onu. Ucu metal tutma kısmı plastikvari bir şey. Onu daha sonra hiç bir yerde bulamadım. Bir setle idare etmek zorunda kaldık. Tchibo'da vardı bir ara bebek yemek kaşığı diye satıldı ama en küçük boyu biel büyük gelmişti o zaman.Kısa bir süre önce de oxo tot diye bir markanın çatal kaşığını buldum. O da çok iyi, aynı tarz.


cakil8

tupperware in baby serisinin çatal ve kaşığı tam bebeklere göre....


ozlemada7

Tesekkur ederim hepinize


ozlemada7

Tesekkur ederim hepinizeCevaplamak için Üye ol