aktivite oyuncakları alırken...?

lacivert0 soruyor: 10

playskolun, tiny love un, tommy nin, fisher price ın çok güzel oyuncakları var ama fiyatları çokta uygun değil. sizden ricam aldığınız oyuncakların memnun olduğunuz ve olmadığınız yönlerini yazmanız. biliyorum her çocuğun ilgi alanı farklı sizin çocuğunuzun sevdiği bir oyuncağı benim çocuklarım sevmeyebilir ama iki bebekle bu oyuncakları birebir inceleyip alacak zamanım yok. ancak internetten bakabiliyorum ve sizin yorumlarını çok daha güvenilir ve değerli.

sizden ricam elinizdeki oyuncakları aşağıdaki kriterlere göre değerlendirmeniz.

şu oyuncağı aldım;

** bende bebeğimde çok sevdik verdiğim paraya değer

** ben çok severek aldım çok güzel bir oyuncak ama bebeğimin ilgisini hiç çekmedi.

**bebeğim çok severek oynuyor ama ben hiç beğenmedim bu paraya başka markanın daha eğitici (şu) oyuncağını alabilirdim

**bende bebeğimde hiç sevmedik. boş yere evde yer kaplıyor

bu arada şu anda tommy yıldızlı  rüyalar almak istiyorum ama fisher price ın da benzer ürünü var. kullanan arkaddaşlar yorum yapabilir mi? ninniler, müzik, görsel hangisi daha iyi??

Bu soruyu cevapla


50 Cevap


sevfurkereym

burçakşahin allah bağışlasın nazarlardan korusun oğluşun çok şeker sevimli.bu nette en iyi yaptığım şey bu siteye üye olmaktı.haliyle bütün oyuncakları görüp tanıma ve yararını bilme şansın olmuyo.bebeğimin cinsiyeti belli olsun ilk alacağım şey tiny love tekmele ve oyun halısı almak olucak.harika bişeye benziyo.zaten alan annelerdende olumsuz bişe okumadım şimdiye kadar.


burcaksahin

Sevfurker, hepimizinkini inşallah :)

Bayanlar bir de size top havuzu önerririm. Jokerden 5 liraya aldığım bir havuzun içine 50 - 60 tane top attım. Toplar ama havuz için olan yumuşak toplardan değil. bana onlar dandik ve kokuyor gibi geldi. Pilsan'ın renkli toplarından aradım buldum ve salonun ortasına koydum. günlerce keyifle oynadık :) hatta o havuzu yazın banyo için kullandık. hala da topları arasıra çıkartıyorum bayılıyo.


burcaksahin

resimde görünce farkettim şu arkadaki Tiny Love oyuncak topu (Adını hatırlamıyorum) almasaydık da olurmuş. Arda'nın pek ilgisini çekmedi, çok az oynadık onunla.


erenim

valla bizimki top canavarı olduğu için bu süper bir fikir,gerci o havuzda kalır mı bilmiyorum ama şu yaramaz topların ikisini eline alıp öyle emekler asla bırakmaz

pilsanın toplarını nerden buldun? zor bulunan biseyse diye soruyorum
bi de fotoğrafta bebeğin kaç aylık,o yönden de bi fikrim olsun diye aşağı yukarı

ay heyecanlandım birden çok hoş yaa:) bizimki kahkahalar atar herhalde


cassiopeia

işlevleri aynı gibi gözüksede bize çocuklar hayal dünyasıyla her birinden ayrı keyif alıyorlar anlaşılan.sizin çocuklarınız büyüdüyse ve ihtiyacınız yoksa satar mısınız bu ürünleri.pazaryerinde sadece oyun halısını gördüm ikili egzersiz satan yoktu sanırımburcaksahin

Erenim fotografı çektiğimde 6 aylıkmış :) Evet dediğin gibi şimdi havuzda o zamanki kadar kalmayabilir. Şunu önerririm: Arda odasındaki en alt çekmecedeki kıyafetleri karıştırıp dışarı fırlatmaya bayılıyor. Dğer çekmeceleri karıştırtmıyorum da birtek o çekmeceye izin veriyorum, böylece diğerlerine sulanmıyor. Bir gün işten dönünce tüm kıyafetleri çıkarttım çekmeceyi topla doldurdum. NAsıl şaşırdı görmeliydiniz :):) teker teker onları fırlattı sonra dışarı.

joker, e-bebekte yok. bir ara araştırıp bulursam gün içinde link'ini kopyalarım. Bulamazsanız tekrar yazışırız sizin için alıp kargoya verebilirim. (Bursa'dayım)

cassiopeia: keşke lazım olmasa zevkle verirdim! ailemizde bir hamilemiz var ve ona vermek istediğim için muhafaza ediyorum. kusura bakmayın.


ozdenin_oykusu

merhabalar.soruyu ben sormadım ama dikkatle okudum.tecrübeleriniz bana ciddi anlamda ışık tuttu.soruyu soran arkadaşa ve yanıtlayan arkadaşalra teşekkürü bir borç bilirim. sevgiler....


ozdenin_oykusu

merhabalar.soruyu ben sormadım ama dikkatle okudum.tecrübeleriniz bana ciddi anlamda ışık tuttu.soruyu soran arkadaşa ve yanıtlayan arkadaşalra teşekkürü bir borç bilirim. sevgiler....erenim

burçak teşekkür ederim bende buradan topları araştırmaya başliim,eğer uygun büyüklükte bi havuz bulursam onunla denerim yoksa dediğin şekilde o topları mutlaka değerlendiririm:)


Aysegul_Yagmur_Irmak

** bende bebeğimde çok sevdik verdiğim paraya değer.. CHICCO QUATRO 4 FONKSİYONLU ARABACevaplamak için Üye ol