Hangi Tuvalet Adaptörünü Kullanıyorsunuz?

barok soruyor: 7

Klozet adaptörü almaya karar verdim ama birçok çeşidi var işte yanda  tutma yeri olan, sırt dayaması olan , müziği olan , yumuşak olan vs. ya da hiç birşeyi olmayanlar  , bir bilene danışmadan almak istedim.  Siz hangisini kullanıyorsunuz ve tavsiye eder misiniz? 

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


Zelal_

BabyBjörn tuvalet adaptörünü kullanıyoruz, çok memnun kaldık. http://www.nurturia.com.tr/questions/703aa392-b519-4f40-832f-9deb001133ac/1/babybjorn-lazimlik-ve-klozet-adaptoru-alan-kullanan-duyduk-duymadik-demeyen Şu soruda plastiğinin içeriği sebebiyle tercih etmek üzere araştırma aşamasındaydım, aldım, klozete uyumluluğu, ucundaki çıkıntısının erkek çocuklardaki sıçramayı önlemesi, oturma rahatlığından vs çok memnun kaldım. Yalnız ayak altına ilave basamak istiyor, otururken yerden destek amaçlı...


CokBilmis

Potete'ten başkasını düşünmeyin bile. Hem portatif lazımlık hem de tuvalet adaptörü olabiliyor ve her yere de taşınabiliyor. Bu adaptör olmasaydı 9. ayındanberi tuvalete oturan ve 12. ayından beri kakasını tuvalete yapan kızımın bezini bırakmak tam bir işkenceye dönecekti. Babası otoyol kenarında unuttu Potete'imizi, yenisini de alamadan bayram geldi, el öpmeye bezli gidiyoruz korkumuzdan. Çok arıyorum seni Potete, çok :)

http://www.e-bebek.com/klozet_adaptorleri_ve_oturak/diger/potette_portatif_lazimlik_tuvalet_adaptoru/XYZ-95799


barok

peki  adaptör kısmı nasıl rahat edebiliyor mu bebiş , evde sürekli kullanım durumunda 


CokBilmis

Çok rahat ediyor. Benim kızın cildi hassas. Erkek bebekler için olan çıkıntı rahatsız etti, sert adaptör rahatsız etti, yumuşak adaptörün plastik birleşim yeri cildini tahriş etti... 9. aydan bu yana epey adaptör denedik :) Potete'ten gayet memnun kaldık. Zaten benden size tavsiye: Çok rahat bir adaptör de almayın. Adaptör rahat olunca kalkmak bilmiyorlar :)


Zelal_

Potette için ufak bir not, ev için çok rahat değil bence, oturak kısmı biraz dar hatta küçük ancak dışarısı için çok kullanışlı ve pratik.


barok

teşekkür ederim 


peyibal

http://www.mothercare.com/Thomas-Tank-Engine-Comfi-Trainer/dp/B001CFS4PA

Mothercare'in linkteki ürününü kullanıyoruz.Klozetimiz geniş kenarlı o yüzden önceden aldıklarımızın hepsi küçük geldi klozete; ama bu adaptör oldukça geniş kenarlı.Öndeki çıkıntısı erkek çocuklar için çok kullanışlı,çişlerin dışarı taşmasını önlüyor.Yumuşak oturma yeri ve yandaki tutma kollarıyla oğlumun ihtiyaçlarına uygun.Cevaplamak için Üye ol