hastanelerin doğum kursları?

thumi soruyor: 9

Merhaba,
Avrupa yakasında doğum kursu olan hastane biliyor musunuz?
İnternet araştırmalarımda karşıda Şifa Hastanesinde olduğu ve fiyatının da çok uygun olduğunu öğrenmiştim.
Doktorum bu mevsimde pek yok felan dedi ama bilen varsa cevaplarınızı bekliyorum.
Teşekkürler....

Bu soruyu cevapla


19 Cevap


mayaberry

kaydı yaptırdığım kız zaten sanırım senden bahsetti az öncede bir bayan aradı oda 30. haftadaymış dedi :) sanırım sendin :) görüşürüz :)


perihan

Haftada kaç günmüş Amerikan Hastanesinin kursu?


thumiKurslar haftada 1 gün 2 saat. programa ve konulara daha önce kuzeytu da belirtmişti aşağıdaki linkden ulaşabilirsiniz. Dhttp://www.amerikanhastanesi.org/TR/OnlineHizmetler/EtkinlikTakvimi.aspx" rel="nofollow" target="_blank">oğum öncesi kurs I ve II var doğum haftana göre katılıyorsun. Benim evime de çok yakın uygun oldu bana.http://www.amerikanhastanesi.org/TR/OnlineHizmetler/EtkinlikTakvimi.aspx


turkuazz

hastanelerin kursları hakkında bilgim yok  ama hakan coker'ın kursuna katılmanızı tavsiye ederim.doguam farklı bir acıdan bakmayı saglyor.eylülde olması lazım.dogaldogum.com'dan ögrenebilirsiniz.Damla

Doğumdan sonra kırk kafadan kırk ses çıkar ya, eşinizde de kendi bildiği doğrusunda hareket etme eğilimi varsa bu kurstan edindiği bilgiler çok işine yarayacaktır, bunu kendisine hatırlatmakta yarar var ikna çalışması sırasında :) Kitap okumaktan çok daha hızlı, güncel ve eğlenceli bebek bakımı konusunda ayrıca.


Aysegul_

gidesim geldi :) keşke hamileyken İst.da olabilseydim kesin giderdim


Damla

Aysegul_, şu anda neredesin bilmiyorum ama Amerikan doğum sonrası için de kurs açıyor diye biliyorum. Başladığında oğlum büyümüştü, anlamsız gelmişti gitmek ama eminim şu anda sana yararı olur.


Aysegul_

ya ben doğuda bir ildeyim, bu tür güzel imkanlardan uzakta.. kısmet belki 2. hamileliğimde. ilkinden tecrübem olsa bile gene de dinlemek katılmak isterim.


thumi

Aysegul

Aşağıdaki linkte daha önce bu kurslara katılmış ve notlar almış bir blogcu annenin notlarını bulabilirsin.
Bende bu notları görünce heyecanlandım ve hemen kurs aramaya başladım zaten...

http://poyrazligunler.blogspot.com/2010/01/gebelik-kursu.htmlCevaplamak için Üye ol