Beylikdüzü Kolan Hast. Maşallah Bey'e çocuğunu götüren var mı?

nurturia soruyor: 7

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


burcakyaman

memeden kesilecek diye korkma. üzülme ki sütün bol bol gelsin. moralini yüksek tut. Sütünün yettiğine inan kendine inan bebeğinin doyduğuna inan. 10 günde 100 gr. az gibi görünebilir ama ilk doğunca uzunca bi süre senden uzaktaydı bundan sonra çok hızlı toparlayacak. Yeterki sen moralini bozma. Ben oğlumu 2. ayında verem aşısı için sağlık ocağına götürdüğümde ordaki doktor sütünüz nasıl yeterlimi dedi ben yeterli fazlasıyla doyuyor diyince kadın şaşırdı. Genelde herkes aç çocuğum der sütüm az der ilk kez sizi gördüm kendine bu kadar inanan demişti. ve o dönem sütüm biraz azalmıştı ama ben kabullenmedim. Bol sıvı tüket sabahtan akşama kadar ocaktan rezene hiç eksik olmasın çay diye bitki çayları iç.
Bende o maşallah beyi sevemedim:((
Sağlıkla büyüt bebeğini...


sehergil

Biz de 1 kere maşallah beye gittik. Sağlık ocağında bile daha ayrıntılı bakıyolar. Hiç beğenmedim. Medilife Cengiz Akbenlioğlu çok iyi. Çok memnunum. Herşeyiyle çok ayrıntılı ilgileniyor, motor gelişimi, bebek bakımı herşeyi çok iyi biliyor ve çok ayrıntılı hiç sıkılmadan anlatıyor. Her kontrolde bize ödevler veriyor, şu hareketler yaptırılacak filan diye. Ben hele de maşallah beyi gördükten sonra Cengiz beyi çok beğeniyorum. Benim için en önemlisi de haftasonu, akşam her zaman telefonla ulaşabiliyoruz.


asliheren

Allah bağışlasın bebeğinizi, sağlıklı güzel günlerini göstersin.

Aynı hastanede hem Maşallah Bey'e hem de Cem Bey'e birer defa gittik.Maşallah Bey ilgisizdi,güleryüzsüzdü,muayene vs. her sey o kadar hızlı oldu ki bir daha gitmemek üzere ayrıldık.Cem bey daha ilgiliydi,daha uzun uzun anlattı her şeyi diğer doktora göre.
Bebeğimin ilk üç ay kontrolünü de Medlife Cengiz Bey'de yaptırdık.Bu doktorumuz iyiydi evet.Yine de annelikle mi alakalı bilmiyorum da mutlaka bi bahane buluyorum,şöyle dedi böyle yaptı diye.Doktor konusu gerçekten çok sıkıntılı,diyorum ya çok mu şey bekliyorum bilemedim.Memnun olamadım gitti:)Ben de kilo, boy,aşı vs takibini sağlık ocağında yaptırıyor,mecbur kalmadıkça da gitmiyorum doktora.

Kalça usg si konusunda doktorlar farklı ayları tercih edebiliyor.Ondan anlatmamış olabilir.Biz  2 aylıkken çektirmiştik.mama konusu ise tam muaamma,,dedğiniz gibi yoğun bakım sonrası belki geç toplanıyor olabilir.Kilosunu düzenli takip edin,eğer az kilo alımı devam ederse bence kısa süreliğine de olsa mama varilebilir.ben de  sütümün azaldığı bir dönem bir kaç defa mama vermiş bir anneyim.Açıkçası sürekli bebeğim doymuyor endişesi yaşıyor ve üzülüyordum,bu stres sütümü daha da azaltıyordu.tam kısır döngü.Biberona alışır memeyi bırakır diyor herkes ama öyle olmadı çok sükür.Bir hafta süreyle önce emzirdim,sonra mama verdim.Bebeğimin doyduğunu görünce rahatladım ve sütüm bollaştı.sonra mamaya gerek de kalmadı çok şükür.

sağlıklı günler dilerim.


color

bebeğim bu hastanede 25 gün yoğun bakım hastaneden aldığı mikroptan dolayı doğar doğmaz yattığından artık orada dönen her şeyden haberdardık maşallah hastanenizn cirosu için çalışan bir adam neredeyse nezle olan bebeği bile para için yoğun bakıma yatırıyormuş bunuda hastane çalışanından duymuştum hastanenin içinde zeynel albayrak diğerlerinden daha iyi olduğunu düşünüyorum


hatez

bende 3,5 aylıkken gitmiştim hiç memnun kalmadım gerçekten pataküte cevaplar verdi başından savdı gönderdi öyle bir tipi vardı ki soru sormaya çekiniyor insan, medilifede onur bey var çok memnunuz ondan salı perşembe akşamları nöbetçi oluyor, cengiz beyide çok soğuk bulduk, allahdan doğum yaptığım gece onur bey nöbetçiymişde tanımak nasip oldu onu:)


atmutlu

medilife da cengiz akbenlioğlunu tavsiye ederim.gayet iyi çok memnunum.


nesrinecrin

merhaba bende medilife miktat beyi oneririmCevaplamak için Üye ol