anakucağından otokoltuğuna geçiş

dileksen soruyor: 6

Oğlum artık anakucağında kıpır kıpır olduğu için, anakucağı dar geldiği için ve de ayakları dışarıda kaldığı için, ayrıca yatmak değil oturmak istediği için:) otokoltuğuna geçtik. Römer marka otokoltuğu aldık.  Fakat belli bir süre sonra otokoltuğunda oturmak istemiyor, en başta oturturken de direniyor. Kucağa almak zorunda kalıyoruz. oğlum 9.ayı bitirdi, 10. aya yeni başladık. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Çözüm nedir bilen var mı:)?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


ozlem3

oto koltuğunda acele etmişsiniz bence. Yaşını doldursa daha iyi olurdu.


Ancak ne olursa olsun araba hareket halindeyken kucağınıza almayın. İstediği kadar ağlasın! Ağlayarak kucağa alındığını keşfettiğinde artık ipler eline geçer ve oturtamazsınız. Sonuçta kucakta olması hiç de emniyetli değil. Biz çok ağladıklarında sağa çekip, arabadan inip kucağımıza aldık ki araba giderken kucağa alınamayacakları iyice yerleşsin. Bu arada bebeklerin göründüğü toyota reklamı çok işe yarıyor "herkesin kendi koltuğu var, herkes kendi koltuğunda oturur"u destekliyor.


angelique

biz de oto koltuguna gectik, otururken sıkıntı yok da uyuyamıyor orada, bas one dusuyor iki buklum oluyor. erken mi aldik acaba diye ben de dusunuyorum?


ozdenin_oykusu

biz de 2 belki de 3aydır oto koltuğu kullanıyoruz.elbette sıkıldığı zamanlar oluyor.ama uyurken rahat ediyor.


angelique

ozdenoyku sizinki yatiyor mu ana kucagi gibi?


ozdenin_oykusu

eve y yatıyor.tam yatar olmasa da uyurken aldığı pozisyon gayet rahat


spell

Biz de tam olarak aynı sorunu yaşıyoruz. Römer'i aldıktan sonra oturmak istemiyor koltuğa, acaba bende mi erken davrandım diye düşünüyorum şimdi. Bir de çok dik geldi bana ben mi yatıramadım elinde römer'i olan varsa yatmış halinin fotosunu ekleyebilirse çok çok makbule geçer.Cevaplamak için Üye ol