ankara da oyun alanı

elme soruyor: 8

merhaba,batıkentte oturuyorum ve 18 aylık kızım carrefour daki joker in üst katındaki oyun alanına bayılıyo.top havuzu,zıpzıp,tırmanmalı falan yerleri var fakat okadar kalabalık ve alan o kadar dar ki,bana fenalık geliyo.çünkü bende giriyorum onunla.ankarada bunun gibi ama daha nezih bi yer bileniniz varmı hanımlar,sabırsızlıkla cevap bekliyorum...

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


CERENKZY

smile gym,gymboree ve ankara küçük bebekler oyun grubumuz var curcuna oyun evinde buluşuyoruz :)


ozge_oyku

Kentpark'ın en üst katında Macera Adası diye bir yer var. Macera denizi bölümüne 3 yaşa kadar olan çocuklar anneleriyle girebiliyorlar. Biz her Ankara'da oluşumuzda mutlaka gidiyoruz buraya. Saatlik ücreti de 12 tl'yi galiba.


ozgelif

Kentpark macera denizi diyorum bende. KEsinlikle yaşlarına göre en uygun yer orası. Ben hep hafta içi götürdüm.Hafta sonu kalabalığı hakkında yorum yapamam,hafta için en fazla 3-4 çocuk oluyor.
Bİr de vielife içinde park var.Kaydırak ve salıncak. Soğuk havalar için alternatif.


elme

smilegym i biliyorum pek sevmedi benim kız,sıkıldı.gymboree ye zaten gidiyoruz da benim kastettigim oyun grubu diilde oyun alanı.kentparkı denicem bu akşam..başka alternatif varmı aklınıza gelen?sağolun hanımlar..elme

ozgelif cim vielife nerede onu bilmiyorum?


ozgelif

Armadanın tam arkasında kalıyor. Üst katında da oyun alanı varmış ama biz hiç çıkmadık, park olayını süper düşünmüşler :)


elme

süpermiş alışveriş merkezinde park..kızım şu soğuklarda bile park istiyo anneannesi de kıyamayıp indiriyo.hasta olcak diye korkuyorum valla.götürücem bakalım yarın kapalı ortamda park ,içim rahat olur..


ezgi_1817

OYUN ABLASI ARAYAN ANNELER VARMIYDI


Cevaplamak için Üye ol