tamam! 3 yaşa kadar ağlatmayalım peki alışkanlıklar :(

lacivert0 soruyor: 0

uzmanlar 3 yaşa kadar ağlatmayın diyor iyi güzel de kuralsız mı büyüyecek bu çocuklar.

kızım daha çok küçük (6 ay 2 gün) ama bilerek ağlıyor. 3 gündür böyle daha önce en azından gündüz 1-2 uykusunu kendi kendine yatan gece de benim kucağımda yatan kızım 3 gündür gece gündüz bas bas bağırıyor.

bir derdi yok. karnı tok altı temiz sadece istediğiniyaptırmak istiyor. daha çok küçük demeyin gerçekten.

yatağına koyuyorum bağırarak ağlıyor ben de baş ucundayım( ne kızgın ne gülen bi surat dümdüz ona bakıyorum) sonra susup bana bakıyor  eğer benden hiç tepki gelmezse daha beter bağırıyor (anne az öncekini yemedin bak daha çok bağırıyorum)

arabada oto koltuğundan almam için bağırıyor. arabanın yanından birileri geçince susup bakıyor sonra devam.

yemek yerken ağlıyor. 3 gün öncesine kadar her şeyi itirazsız yerdi. mama yemiyor ek gıda yemiyor. sadece ağlıyor.

kuçağımda ağlıyor, oyun halısında ağlıyor, yatağında ağlıyor, oyuncaklarla oynarken ağlıyor. hepsinde max. 5 dak. oyalanıyor sonra yenisini istiyor.

ağlamıyor küçük dilinin titrediğini görüyorum o bağırırken o kadar yani. eğer tav olur yeni bir şey sunarsam dönüp bi gülümsüyor 5dak. sonra dön başa.

ne yapmalı. dahan çok küçük nasıl davranmalı. ama herşeyi ağlayarak yaptıran bir çocuk olsun istemiyorum. evet çok küçük ama büyüyor . 

7/24 Sadece onunla ilgilenemem onun tatmin etmek için uğraşamam kendi hayatımdan geçtim bir de ikiz kardeşi var oğlum arada biz kardeşini oyalamaya çalışırken kendi kendine büyüsün istemiyorum
 
NE YAPMALI.

LÜTFEN YARDIM

Bu soruyu cevapla


Henüz cevap yazılmamış. İlk cevaplayan sen ol.

Cevaplamak için Üye ol