İstanbul'da Havuz Alternatifleri

nisanin_annesi soruyor: 6

İstanbul'da özellikle Anadolu Yakasında, hafta sonu gidebileceğimiz, çocuk havuzu güzel olan havuz alternatifleri bulmaya çalışıyorum. Var mı öneriniz?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


kuzum

www.clubsporium.com 'a bir bakın. biz bir ara niyetlendik ama olmadı sonra. kocaman bir spor salonu.
alışveriş merkezi gibi büyük bir yer. havuzlarıyla ilgili hatırladıklarım : açık da kapalı da var. çocuk için ayrı, yetişkinler için ayrı olan da var. haftanın belli günleri sadece bayanların girdiği de var. ben gittiğimde anne kız yüzüyorlardı. temizlik açısından da pek anlamam ama her hafta bilmemkimler tarafından kontrol ediliyor ve her gün adını unuttuğum yoğun bir temizlik falan yapılıyormuş. tabii fiyatı da ona göreydi en son. kaliteli bir yer.


eminebilgin

ümraniye çakmakta var bıtane... tepeüstünde.. cocuklar ıcın uygulamaları nasıldır bılmıyorum ama guzel bı yer.. bız bı ara dusunduk sonra olmadı... arkadasım gıdıyo.. fıyatlarıda oldukca uygun sanırım.. ılgılenırsen telefon numarasını ogrenebılırım..


Yasemina

ben buyukada kumsaldaki klupdeydim gecen hafta 2 gun
usenmiyorsanız direk bostancıdan 30 dk. icinde gelirsiniz vapurla

cocuklar icin ayrı havuz var
ayrıca ayrı bir kumsal da olusturmuslar
ayrı bir oyun alanı da var
buyukler icin icin de denize sıfır havuz ise olimpik
haftaici 25 tl
haftasonu 65 tl


EsraEA

Var :))) İstanbulda yazı geçirmenin yöntemini buldum :)) Havuzlu sitede oturmuyorsanız, havuzlu sitede oturan akraba, arkadaşların yanına konuşlanın:))) 2 haftadır pazar günleri havuza götürüyoruz biz mesela :)))
Ne yazık ki kardeşimin sitesindekinde çocuk havuzu yok ama benimkiler kollukla ve yanında bir büyükle büyük havuzuna giriyor zaten:)))


nisanin_annesi

EsraEA, senin yöntemini çok sevdim, havuzlu sitede oturan tanıdıkları gözden geçireyim :)


EsraEA

Tuba, birinci dereceden akrabalara ücretsiz :))) Dışardan gelenlere kardeşimin sitesinde 30 liraymış ama ablam deyince kimse kimlik kontolü yapmadı :))Cevaplamak için Üye ol