Bebek hareketleri

nurturia soruyor: 6

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


26 Cevap


nilbahar

Sürekli hareket etmeyebilir. Günde en az 1 ke hareket etse yeter. Çikolata yedikten sonra hareketlenir. Karnının üzerinden kulaklıkla bebeğine müzik dinlet. Kulaklık yer değiştirdikçe müziğin olduğu yere doğru gider. Birde sen gün içinde hareket ederken daha çok uyuyorlar. Ne zaman sen uzanırsan o zaman hareket kabiliyeti bulabilir.

Merak etme.


aytul79

melisanın_annesi, annecim vefat edeli 1,5 yıl oldu. 2.kızım doğalı 25 gün olmuştu anneciğimi kaybettiğimde. nur içinde yatsın. mekanı cennet olsun meleğimin.

ben güzel haberlerinizi bekliyor olacağım. gelişmelerden haberdar edin lütfen. sevgiyle kalın.


berenimm

Aytul79 başınız sağolsun Allah mekanını cennet eylesin annenizin .

melisanın annesi-her bebek farklılık gösterir ne mutlu size dicem hanım hanım uykucu bir kızınız olucak belkide :)

benim kızım gece gündüz fıldır fıldır durmazdı ,aynı ay hamile arkadaşımında çok hareketli değildi şu anda 3,5 yaşındalar

benim kızım tepelerde sandalye üstlerinde v.s.dur durak bilmiyor sağolsun kuzucum

ark.kızı gayet uslu oturduğu yerde oturuyor

bende endişe etmeyin herşey yolundaymış ne mutlu size keyfini çıkarın bu zamanların,hemen geçiveriyor .

Allah sağlıkla kucağınızda göstersin kuzucuğunuzu .

 


aytul79

berenimm, dostlar sağolsun diyelim. giden gidince bunu söylemek de pek bi anlamsız geliyor ama böyle gelmiş böyle gidiyor işte.


ipekkusgoz

Ya ne çabuk geçiyor zaman değil mi?. Evet çok stresliydiniz, çok üzdünüz kendinizi. Bir çok kere cevap yazmaktan çekindim size. Hamilesiniz, hassassınız, üzmüş olmayayım diye. Sizinle ilgili aklımda en çok kalan şey bebeğimin yatağına bakamıyorum demiştiniz. O durumunuza çok üzülmüştüm. Çok daha keyifli geçirebilirdiniz o günleri. Ama geçti gitti işte.

Güle güle büyütün bebeğinizi. Melisa olmuştur herhalde adı değil mi?:)


ketrin

sağlık olduktan ve sen bebeğinin başında dimdik sağlıkla durduktan sonra aşılmayacak hiçbir engel yok. ama elde olmayan evhamlar,panikler yaşanıyor. her insanın doğası farklı. sende bir anne olarak endişelendin kuzun için bu çok normal. hepimize sağlıkla büyütmek nasip etsin yavrularımızı Allah'ım. Amin.
Cevaplamak için Üye ol