ÇANAKKALE merkezde oyun grupları var mı??

kuzey_2010 soruyor: 9

17 AYLIK OĞLUM VAR..artık oyun arkadaşlarına ihtiyacımız var..çanakkale merkezde bildiğiniz oyun grupları var mı? veya aynı yaş grupları oyun arkadaşları oluşturup paylaşım yapabiliriz...bilgi alışverişinde bulunabiliriz..

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


gizemfiliz

ben çanakkale merkezde yaşıyorum ama çanakkaleli anneye hiç rastlamadım..sorunuzu görünce çok sevindim ama biz biraz küçüğüz size:)


kuzey_2010

tşkler..bende sizi gördüğüme sevindim..


elifcigdem

Ben Çanakkale'ye birkaç aylığına geldim. Biga'dayım. Oğlum 1 yaşına yeni girdi. Burada oyun parkları oğluma uygun değil. Yabancıyız, kimseleri tanımıyoruz. Gününü ayarladığımız taktirde arada bir Çanakkale'ye geldiğimizde oğlumla katılabileceğimiz oyun grubu olan kreş biliyor musunuz? Oğlumu evde oyalamak inanılmaz zor, arada bir Biga çayının kenarına kazları ördekleri görsün diye götürüyorum ama 5-10 dk oyalanmaktan öteye gitmiyor. Akranlarına, abla ve abilerine çok ilgi gösteriyor ama o çocukların ailelerinden biz henüz sıcak yaklaşımlar göremedik. Oğlumun eli havada kalıyor. Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.


gizemfiliz

merhaba.çanakkale merkezde çok fazla annemiz yok sanırım yada ben denk gelmedim hiç.bizim kuzuda 7 aylık kreslerle ılgılı hıc bır bılgım yok ama geldıgınızde sıze seve seve eslık ederiz:)elifcigdem

Allah bağışlasın. Çok seviniriz. Havalar düzelince Çanakkale'ye gelmeyi planlıyoruz. Gelmeden mutlaka haber veririm. Size de uygun olan bir yerde ve zamanda buluşabiliriz. Kuzunuza da sevgilerimizle :)


hazmi

Sanırım Çanakkale merkezdeki anneler daha burayla iletişime geçmiş değil, ama oyun gurubu haberi herzaman bekleniyor.Duyan bilen arkadaşların paylaşımlarına seviniriz, cocuklar kendi yasıtlarınla oynayınca cok seviniyorlar..Tüm bebeklerin saglıklı buyumesi dileğimle...


scanturk

Merhaba Canakkale merkezde oturuyoruz 17 aylık kızım var oyun grubu haberlerini bekliyorum :)


sbelinay

merhaba bende çanakkaledeyim merkez.kızım 14 aylık

 


gizemfiliz

havalar ıyıce sogumadan yapsakya bişeyler artık:)


Cevaplamak için Üye ol