Emzirirken akupunktur'a gidilir mi? süt etkilenir mi?

jeku soruyor: 3

Ben 64 kiloyla hamile kaldım toplamda 14 kg aldım. Doğum sonrası 8 kilo hemen gitti kalan 6 kilo mu veremedim. oğlum ameliyat geçirdi 55 günlükken. onun üzüntüsünden sütüm çok azaldı. Süt geri gelsin diye ne duyduysam yedim Still tea, helva, dut, rezene, bal  falan biri geldi biri gitti. bunlar yüzünden 3 kilo aldım. neyse sütümüze kavuştuk tekrar ve kullandığım herşeyi tekrar bıraktım sonra o 3 kilo verdim. daha en az 7-8 kilo vermem gerek. emzirdiğim için rejimde yapamıyorum zaten. metabolizmam ölmüş yani az yememe rağmen çok yavaş kilo veriyorum. eşim mırmırlanmaya başladı "kilo ver, kilo ver" gıcık işte !!! oğlumu 8 aydır ne güzel emziriyorum bol bol hala. Diyetle falan süt gider diye çok korkuyorum şimi tekrar.ufff!!!

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


jeku

dilekmerto şu karatay diyetini ilk kez duydum. araştırayım evet bakalım nedir. Gelişmeleri burdan yazışalım lütfen nedir? Akupunkturda da bir beslenme programı vereceklerdir eminim. illaki diyet yani...  sevgili selenn akupunkturla zayıflayan birsürü kişi buldum. meğer ne çoklar dolanyorlar etrafta çaktırmadan :))) zaten tik oldu kulaklara bakıyorum artık yolda :)) kesinlikle gideceğim en geç 2 haftaya birinden haber bekliyorum randevu alıcam. . benim eski kiloma  5 kilo var benim amacım vermişken 10-12 vermek şöyle üniversite yıllarım ahh ahh haydi hayırlısı bakalım kızlar.


jeku

Eveeet nihayet 17 Kasım itibariyle akupunktura başladım. bir diyet listem var ki sormayın kızlar. Onu yapınca akupunktura gerek kalmaz hiç :))) acıktımm biraz ama neyse diyebiliyorum sanırım bunu sağlayabiliyormuş... gelişmeleri yazarım ilgilenen olursa.


jeku

selenn konuşmamız lazım tecrübelerine ihtiyacım var...
Cevaplamak için Üye ol