Brezilya fönü

hosgeldinbebegim soruyor: 5

Brezilya fönü yaptıran memnun/pişman olan var mıdır?
Bir de emzirirken yaptırılabiliyor mu?
Netten bilgi bulmaya çalıştım ama pek bişey bulamadım, tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ketrin

bir arkadaşım yaptırmış çokda menun kalmamıstı çok duz durmuyordu yıkadıktan sonra. ben düzleştirici kullanıyorum daha pratik bence deneyin düz kullanmayı seviyorasnız


hosgeldinbebegim

düzleştiricim var evet ben de çok seviyorum ama bebekten sonra ona bile vaktim olmaz gibime geliyor, saçlarım kalın telli olduğu için kabarık ve kötü duruyor:( her yıkamadan sonra mutlaka düzleştiriyorum. kalıcı olsa fena olmaz diye düşünüyorum.6 ay bile olsa çok rahat ederim sanki.
teşekkür ederim.


mert_mert

saçınızın uzamasına bağlı .benim görümcem yaptırdı saçları düz olmasına rağmen yinede yıkandıktan sonra ya düzleştirici ile düzeltirdi yada tekrar kuaföre öle kuaförden çıkmış tarzında bir düzlük olmuyor tabikide.birde saçlarınız uzadığında onun bakımı tekrarı yapılıyor.saç diplerine yine uygulanıyor karışım.dip boyası misali.evde vaktiniz fön yapmaya yetmezse emin olun kuöföre sürekli dip yaptırmayada yetmez.


elifbe

Merhaba,

Emziriyorsanız kesinlikle uzak durun cunku kanserojen madde iceriyor. Emzirmeseniz de yaptirmayin derdim. Birkac ay boyunca saciniz duz olacak diye zehirlenmeye degmez.


assi

Ağır kimyasal kullanılır yapılırken, o yüzden uzak durun derim. Benim kuaförüm kesinlikle tavsiye etmez ve yapmaz. 
Cevaplamak için Üye ol