Babybjorn balance

bella_donna soruyor: 7

ana kucağımız oturmaya başladıktan sonra kullanılamayacağı için uzun ömürlü bir ana kucağı arayışına girdim. bebeğim 5 aylık olacak. sanırım bu konuda tek örnek babybjorn balance ancak çok değişken fiyatlar var 200 tlye kadar oynuyor fiyat. istegelsin.com diye bir siteden alışveriş yapan var mı? bu ana kucağını kullanıp memnun kalmayan oldu mu? 3 yaşa kadar kullanılıyor diye okudum ben.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


glgncnr

merhaba bu ürünü kullanmadım ancak bebeğiniz zaten 5 aylık olmuş, bir süre sonra anakucağının içinde sıkılmaya başlıyorlar, emeklemeye yürümeye başladıktan sonra anakucağı kullanılmıyor pek. Mama sandalyelerinin önü oyuncaklı, oturma bölümü farklı pozisyonlara ayarlanan modelleri var, belki daha çok işinize yarar. 


bella_donna

teşekkürler. mama sandalyemiz var ama mama sandalyesini her yere taşıyamam ağır ve yüksek artı sallanma özelliği yok. şu an fisher price var çok çok memnunum ama oturunca kullanılmıyormuş. yalnız olduğum için evin her yerine taşıyorum aksi halde tuvalete gitmem dahi sorun. kas gelişimine de faydalıymış bu model pilli değil bebek kendi sallıyor zaten bir bu bir de nuna leaf var 6 ay üstü için nuna da yok türkiyede ki zaten sallanması bir garip sağdan sola gibi.


guta

5 aylık bebek ana kucağında durmaz artık bence. Boşuna alıyor olabilirsiniz. Benimkini bağlasanız 5 aylıkken orada durmazdı, hala da öyle. Biz de durum şöyle. Biz nereye gidersek onu da kucakta götürüyoruz, ya da kendi emekleyerek geliyor. Tuvalete götüremezseniz de yatağına koyabilirsiniz 2 dakika. 


glgncnr

ben bumbo koltuk almıştım 5 aylıktı, mutfaga giderken yanımda oturuyordu, sonraları da onun içinde yıkadım bir süre, tabi en iyi siz bilirsiniz çocuğunuzun huyunu ama yine de max. 1 yaşa kadar kullanılacağını düşünüyorum. 


bella_donna

bumboya benzer bişey aldım oyuncaklı hiç sevmedi maalesef :( sallanması bir avantaj çok seviyor sallanmayı çünkü. 1 yaş bile olsa muhtacım yatağa koyduğum gibi ağlıyor çünkü katılma durumu da oluyor yanımda taşımam lazım. istegelsin.com pek tekin değilmiş  vazgeçtim ordan almaktan o kadar ucuz olması da garip zaten. 


glgncnr

evet internet alışverişinde dikkat etmek, güvenilir sitelerden şaşmamak lazım, hayırlı olsun o zaman şimdiden umarım memnun kalırsınız, sevgiler..


bella_donna

çok teşekkürler. başka bir siteden daha pahalıya aldım inşallah uzun uzun sağlıkla kullanırız.Cevaplamak için Üye ol