Oğlumun 1 yaş doğum gününü kutlayacağım fikir istiyorum.

Teacher_Mom soruyor: 7

Oğlumun 1 yaş doğum gününü kutlayacağım ankara'da parti malzemesi seker hamuru kurabiye malzemesi değişik ikramlar icin fikir istiyorum.

Arkadaşlar oglumun 1 yaş doğum gününü kutlayacağım. Ankara'da uygun fiyata alabilecegim seker hamuru kurabiye nalzemeleri parti malzemeleri suslemeler icin keçe gibi malzemeler nereden alabilirim. Ilginc dogum günü fikirleriniz ikram fikirleriniz var mi?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


Betul_lalezeynep

Merhaba bir arkadaşım görüp link verince hemeeenn cvp vermeliyim dedim:)


Şeker hamuru ve malzemeleri gimata yakın rize gross da çok uygun. Alt katında. Yakın olsak malzemeleri ödünç verip paylaşırdık:) Orada mumlar ve kağıt bardak ve tabaklar plastik çatal kaşıklar var.

Süslemeler için ise kesinlikle concept belirlendikten sonra Pınar ablanın blogu var.
Gramajlı kağıdaveya etiket kağıtlarına çıktı alıp kesip biçmek size kalmış:)

Yok ben öyle kesip biçemem derseniz parti malzemeleri balonları dokunarak alayım derseniz. Ulusda altındağ belediyesi karşısında parti dünyası var. Veya bahçelide 7.cadde girişinde partievi. Oradan çeşit çeşit şeyler bulabilirsiniz. 
Tunalıda bir pasaj içinde ise kostümler süslemeler var ancak pasajın adını hatırlayamadım. Paşabahçeye yakın biryerlerde:)


Ebru_A

İnternetten isteyecek zaman varsa şeker hamuru malzemeleri konusunda en uygun site 


Teacher_Mom

Arkadaşlar cok teşekkür ederim şahane bir site barmar ve yazdığınız blogda cok güzel şeyler var.


sesilpastacilik

 
Merhaba Ankara da yeni açılan mağazamızda parti malzemeleri, baby shower,pastacılık malzemeleri ekipmanları şeker hamurları ile ilgili oldukça geniş bir konseptimiz vardır .
Adresimiz: Demetevler 408 Cd.(eski 1.cd)  3/B Yenimahalle/ANKARA (Demetevler metrosu 1. Cadde çıkışı Yaprak Dönerin yanındaki bina) 
TEL: 0312 336 89 09
Sesil Pastacılık
http://sesilpastacilik.blogspot.com.tr/2016/01/ankara-parti-malzemeleri-frozen-sofia.htmlgonul_tytr

Ankara Etlik Aşağı Eğlence'de Luli'nin Parti Dünyası çok uygun fiyatlara kişiye özel konseptler ve hediyelikler ile hizmetinizde.


azebu

Partilerinizde unutulmayacak anları doyasıya yaşayabilmeniz için kullanacağınız malzemeler kaliteli ve garantili olmalıdır. azebu.com 'da 7000 den fazla parti malzemesi ürünü bulunmaktadır.

baby shower, kek kalıpları, pasta ekipmanları, çikolata, krema gibi birçok gıda ve mutfak ürünleri de yer almaktadır. hepsi için https://www.azebu.com


azebu

1. yasında doğum günleri için isterseniz konspt olarak isterseniz parça halinde parti malzemelerinizi https://www.azebu.com temin edebilirsiniz.Cevaplamak için Üye ol