Beylikdüzü anneli oyun grubuna katılmak isteyen?

Besegasi soruyor: 3

Merhaba,

16 aylık bebeğim için anneli bir oyun grubu oluşturmak istiyorum. Bir anaokulunda annesiz sosyalleşmek için daha çok küçük olduklarını düşünüyorum. Bu yüzden haftada 1-2 kez toplanmak istiyorum. Kişi sayısına göre Fi cafe gibi bir yerle de anlaşılabilir, yarın gidip konuşacağım. Katılmak isteyen anneler var mıdır acaba?..

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


Besegasi

Tekrar merhaba, bugün eşimle gittik görüştük. Anneli ya da annesiz olarak haftada 2 gün 2 şer saat olmak üzzere 250 TL dediler.Salı ve cuma saat 14-16:00 arasi.. Benim oglum 16 aylık daha, o yuzden anneli olarak tercih ediyorum. Filii cafe sahibi Yasemin hn çok tatlı. Anneli grup olarak baslayin,1-2 ay icinde siz de cocuk da rahatlayinca 2 egitmen esliginde bize birakin cocuklari, her taraf cam, iceriyi gorrbiliyorsunuz ne yaptiklarini. İciniz rahat eder, siz de oturup bir kahve icersiniz dedi:) hemen yaninda da fitness aciliyormus. Belki uc-bes ay sonra cocuklar rahat edince biz de hemen yanindaki fitness a gidebiliriz:)))

Bunlar hep fikir tabii...katilmak isteyen aradaslarin sayisina gore gerceklestirebiliriz.Ben Kasim ayi itibariyle dusunuyorum.Katilimlarinizi bekliyorum. Ayrica benim oglum buyuk abileriyle de oynamayi sevdigi icin 18-24 ay sinirlamasi yapmayalim,sonucta grup bizim. 1-4 yas diyelim:)


Besegasi

Hiç anneli oyun grubuna katilmak isteyen yok mu:(?


Dab

Ben katılmak isterim ama benim kızım henüz 5,5 aylık :(Cevaplamak için Üye ol