karin agrisi

oezlem soruyor: 4

Selam arkadaslar,
Oglum bugün 5 aylik ve 2 gün önce ilk olarak elma püresi vermeye basladim. Bugün ben mandalina yerken bakti ve ben caninin istedigini düsünerek biraz suyundan emdirdim. Sonra "acaba çokmu erken diye düsündüm". Acaba karnini agritabilirmi?
Tecrübelerinizi bilmek isterim. Simdiden tesekkürler.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


baharcingir

Merhaba Ömer de 5 aylık bende mandalina yerken birkaç hafta önce vermiştimaz tabi suyundan emdi hicbirsey olmadı bizde daha meyve sularını yeni icmeye başladık pureye haftaya gecicez sen verme yinede istersen cocuktan cocuğa değişir tabi .... bir kereden birsey olmamıştır mrk etme sevgiler


zumre

13 aylıkoldu hala emiyor 5 aylıkken (mıymıy olmasın diye) başladım ek gıdaya. tavsiye ederim. canının çektiğini düşündüğüm herşeyi verdim. birgün kokoreçime atladı. tabi kimyondan dolayı. kimyonlu kısmı verdim.
içiniz rahat ollsun bence.


oezlem

Tesekkür ederim arkadaslar. Bugün de ilk olarak muz püresi deneyecegiz. Sanki ilk kez ben yiyecekmisim gibi heyecanlaniyorum :-). Sizlerle bunu paylasmak çok hosuma gidiyor.
Tekrar tesekkürler ve sevgiler.


bersu_792

ver canım ver herseyden azcık azcık tadına baktır oğlum 5aylıktı kavunu emzık fılelerın içine koyardım gorsen nasıl emerdı içindekı kavun bıtıgınde emzıgını elınden almısım gıbı aglardıCevaplamak için Üye ol