ankara özel okul

dilekmerto soruyor: 5

arkadaşlar ankara ayşe abla koleji ya da doktorlar ilköğretim okuluna çocuğunu gönderen ya da tanıdıkları olan var mı?bilgsi olan paylaşırsa sevinirim..sevgiler..

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


aysu_nehir72

doktorlara gidenler cok memnun değil ayse abla yı düşün derim...


saer

Sevgili aysu_nehir72, doktorlar ile ilgili aldığınız negatif duyumları paylaşabilir misiniz? benim de seneye düşündüğüm okullardan bir tanesi bu okul çünkü. Teşekkürler.


yelizz

şu anda ben de okul araştırması içindeyim doktorlar için hiç iyi şeyler duymadım çayyoluna bu yıl pek çok kolej açılmış ama hepsi çok büyük ve kadro daha tam değil konutkent de butik bir okul var mutlu yaşam koleji orasını beğendim bahçesi çok güzel güleryüzlüler ilgililer ve kadrosu iyi bir kaç velisi ile sohbet etme fırsatım oldu anaokulundan beri orda eğitimlerine devam etmektelermiş okullarına çok bağlılar açıkcası buda beni çok etkiledi


saer

Doktorlar hakkında iyi şeyler duymadığınızı yazmışsınız, açıkçası bizzat gidip görüşmenizi ve oradaki öğretmen ve velilerle konuşmamızı isterdim. Biz doktorlar kolejinde karar kıldık. Bu sene başlıyoruz. Sınıfların 20 kişi olması, öğretmenlerin cımbızla çekilerek seçilmesi, yabancı dil, müzik aleti çalma zorunluluğu, sbs başarısı, öğretmenlerin memnuniyetten dolayı uzun yıllar severek çalıştığını bizzat gözlerimle görmem, spora verilen önem vs. Açıkçası marka olan birçok okuldan çok daha iyi olduğunu hissettim. İş yerimde çocuğunu gönderen veliler çok memnunlar. Umarım siz de çocuğunuz için doğru kararı verirsiniz. Biz bu sene anasınıfına göndereceğiz. Seneye de devam edeceğiz. Okulun eve yakın olması, çalışan anne olmam nedeniyle giriş çıkış saatleri ve küçük okul olması da karar vermemize etkisi olan diğer pozitif yanları.


nsvent

Selamlar

Bups ( bliss) ve Ted'de cocugu olanlar varsa bilgi paylasimi yapabilir misiniz ?
Ozellikle kucuk cocuga yoneli ( anaokulu)
TesekkurlerCevaplamak için Üye ol