Maltepe yada dragos da anaokulu tavsiyesi verebilirmisiniz?

guleksi soruyor: 1

2 yıldır araştırıyorum maltepede adatepede küçük dahiler  dragosda yapa asrın drasog altınçay ve keşif anaokulunu buldum. tavsiye verebilecek biri varmı ? ben çocuğumun alacağı eğitimden çok bol oyun oynayıp eğlenip bol aktıvıte yapacagı bır yer arıyorum.

Bu soruyu cevapla


1 Cevap


burcufy

Merhaba,
Bende ikizlerim için Kartal civarında özellikle Dragos'a yakın anaokulu arayışındayım. 
Tecrübesi olan anneler yardımcı olabilirlerse çok sevinirim. 

Sizin sorunuza istinaden Maltepe'de Mavi Tüy Montessori anaokulundan herkesin çok memnun olduğunu okudum. Bir de Beliz anaokulu varmış ondan da memnun insanlar, oralara bakabilirsiniz. 
Dragos'ta da AKDKids'e gittim. Eğitimci ve psikiyatr kökenli bir aile sahibi. İlk başta çok samimi geldiler, sınıflarda bir Türk bir native speaker ingilizce öğretmeni ve yardımcı öğretmen olduğundan bahsettiler. Bu şubedeki bütün İngilizce öğretmenleri yabancı diye de belirttiler. Eğitim başladığı için sınıfları dolaştıramadılar ama kameradan gösterelim dediler. Kameralarda bir kaç sınıf gördüm ama sadece birinde öğretmen vardı, diğer sınıflarda çocuklar tekti. o sırada başka bir grupta kahvaltı yapıyordu, kahvaltı masasının başında bir öğretmen vardı ve cep telefonuyla ilgileniyordu. Bende kararsız kalıp biraz soruşturdum, bir tanıdığımızın yeğeni gitmiş oraya İngilizce Öğretmeni olarak Cansu adında bir kızı Jessica diye tanıtmışlar. Ben direkt olarak sildim burayı.
Birde yine Dragos'ta Asrın var. Bahçesi falan güzel. Ne harikalar ne de kötüler. 

Arayışım hala sürüyor. Sizde bilgilerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.

Burcu.

 Cevaplamak için Üye ol