Hiçbir şeye (aktiviteye) ilgisini çekemiyorum/yönlendiremiyorum!

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


71 Cevap


ikicocukannesi

fotolayamadık ki bedevi, dun gece yangın sondurup kedi indiriyorduk:) bir sonraki sefere ben tek basıma oynarken baba bu isle ilgilenecek, soz:)

ozge,,

dogdugu gunden desem inanır mısın? abla daha yogun bakımda, ben basında, ahhh;
 
cilek kızım, cicek kızım, papatya kızım, ac gozlerini, ben senin annenim, ac yavrum, yalnız degilsin korkma, kurtulacagız bu kuvozden, sana besteledigim ninnniyi soyluyorum gibi....

fırsat yakalayınca detaylayacagım ilk ayları, soz...


bedevi

ağzına kumanda cep telefonu sokma olayı çok fena, bu aylarda oluyor
Bu arada dişler için bir önerim var, yaz ayları da yaklaşıyor, karpuzun kabuğunu, yeşil tarafını incecik soyup, o beyaz kalın tarafını, üzerinde de hafif kırmızı karpuz bırakacak şekilde eline alabileceği küçüklükte parçalara bölüp buzdolabında soğutursanız, eline verdiğinizde dişlerini çok rahatlatır. Hem buz gibi, hem lezzetli, benim kızım mest olurdu, tabi dikkat etmek gerekiyor çok fazla ısırırsa koparabilir, o yüzden yön değiştirmek gewrekiyor sürekli..


nesejoy

ay son gunlerde bizde de bir kumada ve telefon cilginligi, hep merakliydi da bir sekilde uzak tutuyordum. ama benim disimda verenler oldu bir iki kere elne telefon simdi uzaktan gordumu kiyamet kopuyor. nasil bir aglama, inadindan resmen. gozumun icine bakip beeeeeeee diye bagiriyor . dun babasi arabada beni beklerlerken vermis eline  evirip cevirip bakiyor iphone a , hayir bi de acip vermis. niye actin diyorum e kapaliyken agliyor diyor. bizimki de tum programlara girdi, fotograf cekti filan. bir ara yolda elinden almaya kalktim kiyamet koptu. simdi herkesi uyariyorum sakin vermeyin birsey diye ama bakalim ne kadar dayanabilecegiz.


ha bi de bizimkine ait temiz kumanda var, kirmiz renk ve bol dugmeli. ama hatun onu aliyor mu. tabi ki hayir, bizim elimizdekini almaya calisiyor surekli. yasak olan cazip tabi :))


ikicocukannesi

tlf ile ilgili oneri;

turkcel abone merkezine gidin, ordan rica edin. gercek telefonların taklitleri oluyor, aynı ebatta, aynı agırlıkta teshir icin. acayip ise yarıyor. biz oyle cozduk bu durumu.

not: telefonunuzun modelinden edinin tabi:)


ikicocukannesi

kotu haber, yanmıyor.
ama ise yaradı bizde basak,
bir dene derim.gamze_

bizde telefon sorununu iki çocuk annesinibn bahsettiği demo olanlarla çözdük. çok işe yaradı.ne kendi telefonlarımızla ne de başka bir yerde hiç srn çıkarmadı.şu an alınmaması gerketiğini ancak kendi telefonu ile oynaması gerektiğini biliyor.


nesejoy

ben vermiyorum aslinda, kararli davraninca da vazgeciyor ama gecen hafta 1-2 kere verildi haftaonu sapitmis durumdaydi. simdi unutturuyorum yine :) insallah basarabilirim.senayc

yiğit babasının telefonunu balkondan aşağı atmıştı,
akıllandık mı?hayır. hala cep telefonlarımızla oynuyor. Hiç bir oyuncak telefon ilgisini çekmedi. Baştan kararlı olup hiç vermemek gerkiyordu. Ben hala kendi cebimi vermiyorum. Babası dayanamıyor,telefonun cılkı çıktı atılmaktan,düşmekten.deyra

siz eli, yanağı öpülesi insanlarsınız be ya
birtek nurturiam olsun bana bişey olmaz!:)
bi de ben bunları güncel olsun diye yazarım
sevgiler
öpücükler:)


babu

Deyra+1

Kitap yazilir bu soruya gelen yanitlardan. Benim gibi aktivite kabizi bir anne icin derya deniz (deyra deniz de olur :) )

Basak, bu aktiviteye yonlendirememe hali kac yasinda sona erdi acaba?Cevaplamak için Üye ol