nİşantaşı- teşvikiye civarı iyi kreşler

ygulsah soruyor: 2

Merhaba, kızım şu an tam 3 yaşında daha önce Güvence oyunevine gidiyordu ama fiyat politikalarındaki tutarsızlıklar ve karma yaş grubu uygulaması sebebiyle artık oraya göndermiyoruz. Rüştü Üzel Anaokulunu denedik ve maalesef berbat günler yaşadık. 3 Yaş Öğretmeni çocuklarla ilk hafta baş edemeyip hepsine bağırarak hatta bir çocuğu sınıftan atarak çocukların hepsine maalesef unutulmaz travmalar yaşattı. Devlet okuluna neden çocuk verilmez gerçekten çok iyi anladık. Okul Müdürüne konuyu aktararak ordan ayrılmak zorunda kaldık . Bizimle birlikte 7 öğrencide arkamızdan okuldan ayrıldı zaten.

Şu an okuldan ve kreşten çok korkuyor. İyi bir yerde yeniden kreşe vermek istiyorum ama alternatifler çok az. Sizin mennun oldugunuz tavsiye edeceğiniz bir yer varsa yazarsanız çok memnun olurum.

Harbiye deki Mutlu yuvam da yer yok . Meşe Palamudu bir alternatif ama servise vermek istemiyoruz. Birde burda hakkında yazılan kötü yorumlar beni etkiledi.

İnşallah sizlerden iyi bir kreş bilgisi gelir.

Mutlu günler dilerim.


Bu soruyu cevapla


2 Cevap


wonderwoman

Merhaba,

Nişantaşı First Learning School'a oğlum 4 sene gitti. Çok memnundum, öğretmenleri, yaklaşımları harikadır. Amerikan Hastanesinin sırasında yerleri.


ygulsah

Çok teşekkürler @wonderwoman . Öğretmenin adı neydi okuldaki ? Artık asıl öğretmene bakmak gerekli diye düşüyorum.Cevaplamak için Üye ol