ıstanbul anadolu yakasi sunnet icin cerrah

naek soruyor: 8

Merhaba anneler, Istanbul anadolu yakasinda 7 aylik oglumun sunneti icin iyi bir cocuk cerrahi arayisindayiz. Lokal anestezi ile yapan bir hekim olmasi onemli bizim acimizdan. Bilgisi olan kimse var midir? Simdiden cok tesekkurler.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


gulsah_ata_mete

Cocuk cerrahlari genelde, genel anesteziyle ve dikisli klasik yontemle yapiyorlar. Lokal anestezi olmasini istiyorsaniz, plastik klips yontemini bi arastirin derim..


london

ISTANBUL CERRAHI HASTANESI BU KONUDA UNLUDUR AMA FULYADA


seyircikoltugu

Ben de bebeğimi sünnet ettirmek istediğimde duymuştum. Anadolu Sağlık'ta (Ataşehir John Hopkins olarak da geçiyor) A. Nadir Tosyalı bu konuda iyiymiş. Arkadaşımın 1 aylık bebeğini sünnet etmişti. Bir araştırın isterseniz.


cancun

oğlum 1 şubat 2012de Gebze Anadolu Sağlık Merkezinde doğdu ve 3 şubat 2012 de anestesiz olarak Nadir Bey tarafından sünnet edildi. Hiç bir sıkıntı vs yaşamadık günde iki defa bir krem sürdük bir hafta onu da sürmesek sünnet yaptırdığımızı direkt unutabilirdik. sizin bebek de ay itibari ile anestezi gerekmez diye biliyorum. Nadir Bey iyidir çocuk cerrahı kendisi. elifmis

Anadolu yakası değil ama Şişli Memorial'da Nüvit Sarımurat'a sünnet ettirmiştik. Ama bizimki 1,5 yaşında olduğu için anestezi gerekmişti.Sizin bebeğinize gerekmeyebilir.Dikişsiz 2 günde iyileşti.


nilayy

Göztepe medical Park'ta Salih Somuncu yaptı benim küçük oğlumun sünnetini be memnun kaldık biz, siz de bir konuşun isterseniz. geçmiş olsun şimdiden size.


MisaZuga

Oğlum 3 günlükken Kurtköy Emsey de Prof. Melih hoca vardı. Krem dahi Sürmedik. Tavsiye ederim


xena

Ben de goztepe medical park hastanesinde salih somuncu'yu öneririm. 2 oğlumu da 1 haftalikken sünnet etti kendisi.. memnun kaldık. .


Cevaplamak için Üye ol