Başkasının çocuğunu korumak???

nurturia soruyor: 7

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


TATLI_CADI

Uyarmak ve terslenmek kötü birsey olmasından iyidir.çocuga birsey olmasın yeter ki.işinize karışmak istemem ama sanırım bu şeyler çocuk için uygun oyuncaklar değil vs derdim ben gakiba


egokce

zor bir durum ama siz uyarsanız değişen birşey olacağını sanmam merak etmeyin dünyada çoğunluk bu şekilde büyüyor iyi oynicak bişey bulmuş en azından çok çocuğun taştan dal parçalarından başka oyuncağı yok bizler azınlığız çünkü zenginiz bi evimiz işimiz ve çocuğumuza oyuncak yiyecek alcak paramız var. ama dünyanın çoğunluğu çok kötü şartlarda vede hayatta kalıyorlar.


nilayy

Egokce ne kadar doğru bir noktaya parmak bastın, malesef öyle :( biz oyuncak beğenmez, aman daha iyisi daha eğiticisi olsun isterken bir tarafta da sadece bu tarz şeylerle oynayan çocuklar o kadar çok ki. Sizin durumunuza gelince çocuğa hediye kova seti alıp; bak bunu da sana aldım diyebilseniZ keşke, ama bu şekilde ailesi ile karşı karşıya kalmak da var:( bilemedim açıkcası, galiba en doğrusu eşinizin söylediğini yapmak ;)


mutluannelif

Sizi çok iyi anlıyorum. Yapacak bir şey yok gibi görünüyor. Türkiye'de çocukların çok azı gerçekten kendilerine uygun oyuncaklarla oynayabiliyorlar.


kakamel

Sedanne, duanıza ek: Allah sizin gibi iyi kalpli duyarlı insanların da sayısını artırsın :)


kakamel

Siz nasihatınızı en kibar yolla vermişsiniz, belki bi musibet daha hayırlı olur.


amasmid

bence de, bir musibet bin nasihatten evladır derler, umarım ders olmuştur.

 Cevaplamak için Üye ol