kalça çıkığı ultrasonu için Anad. İst'da özelhast.?

Tuba_NlZeren soruyor: 10

Merhaba kalça çıkığı ultrasonu için maalesef geç kaldık kızımın 3. ayına girmesine 5 gün kaldı, yakınımız olan doktor muayene edip,çektirmemizi tavsiye etti.Maalesef numune devlet hastanlerinin randevu için 1 ay önceden verdiğini bilmiyorduk.Özelde de aynı mı durum acaba? İstanbul anadolu yakasında önereceğiniz uygun fiyata çektiren hastane arıyoruz.Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları m ya da Ortopedi ve Travmatoloji bölümü mü muayane saglıklı yapar? Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Bu soruyu cevapla


20 Cevap


Tuba_NlZeren

anladım cocuk doktoru muayene edip gerekli gördügü zaman aynı gün içinde heralde radyoloj uzmanına sevk ederek ultrason çektiriliyor.aile hekimliğine randevu vermiştik 27sinde o zaman günü gelmeden iptal edebilirim belki biraz daha araştırıp, sonucta yaptırmasam da ölüm döşeğinde olmucaktır agır kusma ve ishal haricinde, cocugun bünyesi ile oynamak anlamsız, kaç yılından beri gündemdeki bu bir bayan tayvanda yaşıyormus orda bile yaptırlıyormus hani söylüyor orda uygulanıyorsa zararsızdır diye  =)


lopikcim

umarım bir şey çıkmaz..Pendik şifa tıp merkezindeki radyolog  Necmettin bey oldukça iyidir tavsiye ederim, SGK anlaşmaları da var ama fiyat nedir tam olarak bilmiyorum( ben hekim olduğum için benden cüzi bir miktar alıyor)dilerseniz tel. u verebilirim


Tuba_NlZeren

az önce konuştum merkez ile 50 lira Necmettin Bey de saat 4e kadar yerindeymiş.Doktor muayene sonucunda aynı gün içerisinde mı ultrason çekiyor?sanırım delta dan randevu alıcagım eşimin iş yeri orda hemde işi 5 bucukta bitiyor nerdeyse yarım gün izin almıs olucak bu durumda, çok iyi olurdu Necmettin beye gitseydik ama tesekkür ederim yine de arkadaşım =)


lopikcim

ben direk olarak gidiyorum dr un yanına, U.S u çekip anında raporu veriyor...Tekrar geçmiş olsun, korkmayın eğer bir şey bulurlarsa da ( fazla komplike değilse tabi ki) çift bezle 2 ay dolaşıyor bebek( kızımda oldu ), çift bez oldukça işe yarıyor..


Tuba_NlZeren

evt görmştm bi yakınımızda bacakları 2 yana yukarı kıvrık şekilde, sıcaklarda da zor olabilir yarın aksama dogru Delta dan randevu aldık bakalım teşekkür ederim hepinizin ilgisine rotavirüs aşısını randevusunu iptal etmek kaldı sadece..ozgu_naz

karar senin tabi.çok iyi düşünüp karar vermek lazım bazen


Tuba_NlZeren

özel de değişiyor hastanesine göre; eski nene hatun medicine hastanesi 42tl idi bu çektirdiğim delta hastanesi ultrason 38 + 12 tl ise muayene aldı, normal çıktı neticeyi yazıcaktım ultrason da radyolog bi ara görüntünün rengini açtı tereddüt ettim ama nese ki başarılı sonuç verdi.


ozgu_naz

çok sevindim senin adına.herşeyi böyle yoluna gitsin bebeklerimizinTuba_NlZeren

evet turkuaz_naz, dün de rotavirüs ü yaptırdım doktorun kendisi de yaptırdıgını söyleyince fakat 3 doz olanı almışım o kadar eczacıya sormama ragmen, 1 ay arayla 3.4.5. aylarında aşılancaz bakalm..


MelekAnne

2 yıl once boyleyse fiyatlar şimdi nasıl dirCevaplamak için Üye ol