sarmısaklıda kalınacak yer

SimgeAda soruyor: 10

merhaba;
ıkı yıldır ayvalık sarmısaklı tarfına tatıle gıdıyoruz.ılk yıl (hamıleydım)ayvalık halıcpark ta kaldık.2 yıl (Ada 1 yasındaydı) sarmısaklı buyuk berk otelde kaldık.ama ıkısının de kendıne gore ufak tefek eksıklerı vardı.
ozellıkle denızını cok begendıgımız ve aksamları rahatca zaman gecırebıldıgımız sarmısaklıyı tercıh etmek ıstıyoruz yıne bu sene.ozellıkle "temız" ve yemeklerı cocuklerın da yıyebılecegı gıbı olan bır yer olmalı. havuzda kaydırak ve dıger otele aıt ust duzey konforlar aramıyoruz.kafamızı dınleyebılecegımız sakın temız bır yer arıyoruz.
netıce :var mı bıldıgınız boyle bır yeer ? :)
şimdiden tesekkurler....

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


esinci

BİZ MARE OTELDEN YENİ DÖNDÜK VE ASLA TAVSİYE ETMİYORUM.YEMEKLER VE HİJYEN ÇOK KÖTÜYDÜ BİZ BİLE YİYEMEDİK.ETAP ALTINEL E BAKINÇOCUK DOSTU OTEL ORASI.


SimgeAda

hemen bakıyorum tesekkurler.sanırım ayvalıkta ama bu otel


duyguzynp

Konu dışı ama sarımsaklı-ayvalık Bursa'ya kaç saat uzaklıkta simge.bizde gitmek istiyoruz o tarafa da


lopikcim

geçen yıl kızım henüz ek gıdaya başlamamışken Sarımsaklı Grand Yazıcı ya gittik( daha doğrusu önce başka bir otele rezervasyon yaptırmıştık da o kadar kötüydü ki adını bile hatırlamıyorum; bir gece kaldık hemen yazıcıya transfer olduk)..Fena değildi, bebek yatakları kötüydü, şimdi gitsem park yatak götürürdüm..ama deniz harika orda bayıldım, umduğum kadar soğuk da değildi geçen yaz Ağustos sonuydu..Ama tabi ki bebek yemekleri konusunda bir yorum yapamam çünkü kızım sadece emiyordu o zaman


SimgeAda

hemen bakıyorum sımdı.3,5-4 saat gibi sanırım.lopikcim

pardon ya Grand Temizel di:-))


SimgeAda

ben de nıye bulamıyorum dıyorum :))


SenaMina

Merakla bekliyoruk cevapları, bizde sarımsaklıda biyerler arıyoruz ama hiç otellerden olumlu yorum göremedim :(esinci

Biz her yaz sarımsaklı ya gideriz.etap altınel çocuk dostu otel olarak sarımsaklı da tek yer bu sene o kadar çok araştırdık ki. maalesef ayarlayıp orada kalamadık. otellerde park yatak ve mama sandalyesi mevcut yani almanıza gerek yok. şimdiden güzel bir tatil dilerim:)


esinci

bu arada bandırmaya feribotla geçerek yolculuğu kısaltmak mümkün.arabayla giderseniz ist dan 5-6 saat sürüyor biz hep feribotu tercih ederiz.Cevaplamak için Üye ol