yardım!!!!

keremm soruyor: 6

meraba yardım edin lütfen 2 aylık oğlum var ama uyumada güçlük çekiyo sürekli ağlıyo her yolu denedim sadece elde sallarsak susuyo ama yine çok zor uyuyo tabi sürekli sallayamıyorum da yalnızım dr. gittim bi sorun yok dedi hasta falan değilse sorun ne anlamadım normal olanı bumu ? 

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


ediluj

Gazı olma ihtimali yüksek.Birde bebeğin ilk üç ayı hamileliğin 4. evresi gibi diye okumuştum bir kitapta dünyaya hem vucudu(barsak sistemi özellikle) hem kendi alışmaya çalışıyor annesi...Üçüncü ayını doldurana kadar sabır,saç kurutma makinası,sıcak havlu deneyebilirsin,birde daha önce burada tartışılan gaz ile ilgili önerileri inceleyebilirsin..


zehranur

arkadaşlar nedir bu sorunlar böyle bende öyle uğraştım bugün 3 aylık oldu emmek istemiyor yani sorunlar bitmiyor .


zehranur

arkadaşlar nedir bu sorunlar böyle bende öyle uğraştım bugün 3 aylık oldu emmek istemiyor yani sorunlar bitmiyor .neziha seninki gazdan


jildando

pusete koyup dolastırabilirsin disarida ya da evin icinde. Ben ilk 3 ay her ikisinide portbebe de yatırmıstım, gece ozellikle cok rahat olmustu, tok ve altı temiz oldugundan emin olduktan sonra tabi, sadece huzursuzlanıyorsa hafifce puseti yattıgım yerden hareket ettiriyordum hemen sakinlesiyordu. Yatakta yatırıp,agladiginda sakinlestirmek ve uyutmak icin kucagina aldıgında iyice uykusu aciliyor ve sonra bırakmak daha zor. Pusette ilk ık pık dediginde ayılmadan hafifce sallarsan tekrardan kolayca uykuya dalabilir. Hem kucakta yada ayakta sallamak gibi delicesine bir harekette olmuyor, ilerde sallanmadan uyumaz gibi bir durumda yasamazsın.  Su meshur zorlu ilk 3 ay bitincede normal yataklarına koymustum ve uyumuslardı.


keremm

çok teşekkür ederim  hasta olmasın  yeter razıyım herşeye bir ay daha  sabır napalım bide geceleri uyusa başka bişe istemiyorum:))


keremm

haklı olabilirsin  de kendi bırakıyo bende tekrar vermiyorum doyduğunu anlamıyo mu  acaba..Cevaplamak için Üye ol