medical park göztepe hastanesinde doğum

niebla soruyor: 7

Merhabalar;
19 haftalık hamileyim. Medical Park göztepe hastanesi evimize çok yakın olduğu için orda doğum yapmayı düşünüyorum. Orda normal doğum yapan varsa görüşlerini paylaşabilir mi? son anda sezaryana alıyorlar fln diye duydum endişeliyim.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


Ervinveannesi

Ben o hastanede mecburen sezeryan doğum yaptım.dr.um dışarıdandı. hastaneden memnun kaldım.Ama önemli olan dr.tabi....


niebla

teşekkür ederim. ben de doktorumdan memnunum aslında. hastanenin emzirme politikası nasıl acaba diye merak ediyorum.


teferrruat

ben de orada normal doğum yaptım.sezeryan olayı biraz da doktorun insiyatifinde bence..
anne-bebek dostu bir hastane.yani bebek doğup ilk bakımı yapılıp hemen annenin gögsüne veriliyor.ve hep annenin yanında kalıyor.


evhamlianne

Merhaba ben de o hastanede sezeryanla doğum yaptım. Son ana kadar bekledik ters geldi ağrımda tutunca apar topar sez.a girdim. Dr.um Gökmen İyigün idi. Kendisi mükemmel biridir. Hiç ağrı,sızı, sıkıntı vs yaşamadım. Bebek sürekli hemşire gözetiminde emiyor. Çok memnun kaldım tavsiye ederim.


pinarmete

Bende medical park göztepe mehtap yazıcıoğluna gidiyorum doktordan çok memnun kaldım tavsiye ederim.Fakat çok pahalı bir hastane olduğunu duymuştum . 2012 Normal doğum ve sezeryan ücretlerini bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim...


DoRuK_DiLeK

medicalpark hizmet kalitesi çok yüksek bir hastane öyle olunca da pahalı tabi. hamilelik öncesi takip ve kontrollerde ve hamileliğin 8. ayına kadar bu hastanede banu çiftçiye gitmiştim. çokda memnundum. hem çok ilgilier hem kalite temiz. ama banu hn hastaneden ayrılınca başka dr aramak zorunda kaldım. banu hanım muayene ücreti özel kliniğinde çok pahalıydı ve karşıdaydı. ve ssk geçmiyordu. tavsiye üzerinede medipol hastanesine geçtim. oarasıda doğum hastanesi gibi. giren çıkan herkesde bebek görüyorum hala. fiyat konusunda ben 2010 da devam ederken 1450 normak 2250 sezeryan üzcreti vermişlerdi. ssk lı için. + banu hanım normalci olduğu için epidural yapacakdı sanırım ozaman 600 epidural farkı vardı. medipolde 1300 (nakit fiyat) sezeryan oldum.


MelekAnne

Bende Medical Park Gökmen bey de normal doğum yaptımCevaplamak için Üye ol