Puset ?? max 5 kilo ağırlığında ve tam ya da tama yakın yatan ve çok pahalı olmayan


barok soruyor: 10


2. pusetimizi alacağız tatil için , dolayısıyla maksimum 5 kilo ama gece içinde uyuyakalır  tam  yatan ya da tama yakın yatan ,  ve çok pahalı olmaya en fazla 250 lira bir puset arıyorum , bazı yorumlardan okudum ama karar veremedim , kriterleri daraltıp tekrar sorayım dedim. teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


barok

şimdilik öğrendiğim 


chicco caddy - 4,7 kilo    2 yatış pozisyonu 170 gibi 
kraft lite - 4,9 kilo tam yatıyor fiyatı - 270  gibi
mothercare - 150 civarı tam yatıyor ama ağırlığını bilmiyorum. Melody

Maclaren Triumph var, biz 2 yıla yakın zamandır kullanıyoruz ve çok memnunuz. Çok dayanıklı bir puset. Ağırlığı 5 kg, yalnız tam yatmıyor. Fiyatı 300 TL civarında sanırım.


neretva

Bu anlattığınız özelliklerde puset yok. Yani yakışıklı olsun, zengin olsun, kültürlü olsun, sadık olsun vs. gibi :) Tam yatanlar 5 kilo olmaz, çünkü mekanizma ağırlık katıyor. Tam yatıp, biraz hafif olanlar da arkadaşların dediği gibi 500 lira civarında olur. Ben chicco caddy aldım, memnunum. Uyuyacağı zaman deniz kenarında falan puseti arkaya doğru yatırıp ön tekerlerini yukarı kaldırıp bir yere sabitlemeyi düşünüyorum. Denedim daha önce, annem de bizi öyle uyuturmuş. Gezerken de çok uykusu gelirse kısa süre kestirebilir bu pusette.


barok

:) 


smurfette

bende maclaren triumph var ama memnun degilim terletiyor arti pek konforlu degil simdiki aklim olsa mothercare yada chicco alirdim , tam yatar mevzunu bilemicem.neweraa

kesinlikle kraft lite, kullanıyoruz, çok memnunuz biz


tubafirat

mamas & papas aldım ben 5 kg hafif aksesuarları kullanışlı yarım yatar 199 tl tavsiye ederimtekinay

peg perego pliko mini kullanan var mı? ben aldım acayip ses çıkarıyor sizinkide öyle mi acaba?hulia

ben hasim iscandan 400 tl'ye peg perego pliko mini aldim cok memnunum agirligi 5.7 ve tam yatis pozisyonu var.


saie

Ben de peg perego pliko mini aldim gercekten cok hafif ve kolay aciliyor ve yatis pozisyonida cok guzel . Arastiranlarin aklinda bulunsun


Cevaplamak için Üye ol