Evinde Su Arıtma Sistemi Kullananlar Yardım Edebilir Mi?

handepamuk soruyor: 8

Pet şişelerdeki tehlikeler her geçen gün daha çok gündeme geliyor ve açıkçası ben evime damacana su almak istemiyorum..Dışarda da ne yazık ki hep pet şişedeki suları içmek ve kızıma içirmek zorunda kaldım..Artık eve arıtma taktırmayı düşünüyorum..Özellikle ağır metallerin  ters osmos sistemiyle arıtıldığını öğrendim..Kısacası böyle özelliği olan bu su arıtıcısı arıyorum..Aranızda kullanan ve memnun olan varsa görüşlerini almak isterim..

Bu soruyu cevapla


28 Cevap


handepamuk

Ben Kavaklıdere'de oturuyorum, ana merkezden sorunca en yakın şubenin telefonunu veriyorlar..Eski damacanamı aldılar, suyun ücreti 6 lira..

Eko anneye katılıyorum, aslında evin ana girişine takılan arıtmalardan taktırmak gerekli diye düşünüyorum, ya da duşa ve mutfağa iki tane..


skisac

ekoanne duş başlığı konusunda net fiyat alabilirmiyiz, her duşa uyar mı, ben ilgileniyorum. oğlum banyoda çok su yutuyor bizde hep bundan rahatsızdık, bizim için iyi olur.


avmplus

Merhaba dergi çıkarıyorum. Bu cihazı kiralayan ve satan bir firma da reklam verenim. Hatta Türkiye'de kiralamayı ilk başlatan firma.

naturelife.com ve facebook sayfaları var. facebook ta dr. erkan topuz'un anlattıkları ve haberler var. hele bir de test yapılıyor ki sormayın. çeşmeden yüzünüzü bile yıkamak istemezsiniz.

bu bilgiler ışığında 2 gün içinde mutfağa cihazı taktırdım. aylık 29,90 TL ödüyorum


agbur

biz bu cihazı doktor tavsiyesiyle kızımın hamileliginin il ayında evdeki mevcut ihlas cihazımızla degiştirdik özelliği yüksek ph yani alkali su vermesi alkali su hakında en güzel bilgiye şu kitap tan ulaşabilirsiniz   Kimya mühendisi Menan Aysan Kuzanlı ayrıca doktor Recai Yahyaoğlu tarafından hazırlanıp yayımlanan """Alkali Suyla Sağlıklı ve Genç Kalmanın Sırları. Suyun İyileştirici Gücü"""adlı kitap cihazı aldıgımız kişi işini bilen ve çok alakalı biri sahibinden.com da satış yapıyor eyer bursadaysanız gelip birebir yardımcı oluyor linki

ismi ismail tel :05536963673agbur

Life2o water Alkali Su nedir?

Life2o water sizin için; kaliteli, sağlıklı ve yaşayan su üretir. İleri teknoloji ürünü olan Life2o water ,musluk suyunu önce arındırır daha sonra alkali ion suya dönüştürür.

Faydaları nelerdir?

Life2o water Alkali ion su teknolojisinin bize sunduğu mükemmel bir bağışıklık sistemi koruyucusudur. Antioksidan yapıdaki alkali su vücudumuzda asit/alkali dengesini korur ve mikro yapısı ile hücrelerimizde mükemmel hidrotasyon sağlar. Genel olarak alkali ion su vücudumuzun hücre seviyesinde yenilenerek genç, sağlıklı ve diri kalmasına yardımcı olur. Alkali ion su, içerdiği yüksek değerde negatif ionlar ile hastalıklara ve erken yaşlanmaya sebep olan “serbest radikal” leri temizleyerek “anti-aging” uygulamasını ve vücudumuzda uzun yıllar biriken asidik toksinleri nötralize ederek “detox” uygulamasını gerçekleştirir.

Life2o water İçin 4 Temel Neden:

1. pH’ı yüksek su vermesi: Çağımızdaki kirlenmiş çevre koşulları ve kötü beslenme alışkanlıkları vücudumuzun alkali dengesini bozar. Bu da vücudumuzun asit alkali dengesini (pH) aşağıya çekip bağışıklık sistemimizin zayıflamasına neden olarak çeşitli hastalıkların oluşmasına zemin hazırlar. Life2o water pH’ı yüksek su vererek vücudun asit alkali dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur.

2. Suyun ionlarının ayrılması ve suyu moleküler yapıda küçültmesi: Çağımızda içtiğimiz suyun moleküler grup yapısı kirlilikten dolayı büyümüştür. Oysa sağlıklı suyun her bir grubunun 5-6 adet su molekülünden oluşması gerekir. Life2o water’den içilen alkali su, ionlarına ayrılmış olduğundan ve moleküler yapısı küçüldüğünden hücrelerimize çok daha etkili nüfuz ederek hidrotasyonu sağlar.

3. Antioksidan özellikte su sağlaması: Vücudumuzda zamanla biriken toksik maddeler nedeniyle oluşan “serbest radikaller” bir çok hastalığın temel nedenidir. Serbest radikaller ancak antioksidan maddeler ile vücuttan uzaklaştırılabilir.Life2o water alkali su yoğun miktarda antioksidan negatif elektrik yükü taşıması nedeniyle güçlü bir antioksidan görevi görür.

4. Suyu klordan ayırması: Zararlı organizmaları sudan arıtmak amacı ile kullanılan klor, suda kanserojen trihalometan (THM) oluşturabilir. Life2o water’den içilen su, musluk suyundaki kloru ve diğer kirlilikleri arıtarak sağlıklı su içmemize yardımcı olur.

sağlık için

http://www.sanalpazar.com/Life2o-8samali-Ro-10-Canavar-Su-Aritma__isp2861745


agbur

bizim anlatmak için yıllardır dil döktügümüz iğrenç ve sağlıksız damacanalar hakkındaki gerçeklerin bir kısmı nihayet gün yüzüne çıktı daha açıklanmayan pekçok şey var ama olsun en azından insanlar artık bunların gerçek yüzlerini gördü biz suyununuzu arıtmadan için dedikçe pek çok insan bizi şarlatanlıkla insan kandırmakla suçladı ben yinede diyorun ki suyunuzu arıtılmış taze olarak evinizden için bunu yapmıyorsanız dahi en azında musluk suyu için ama lütfen çocuklarınıza ve kendinize bir iyilik yapın damacanalarda kurtulun..


polatdilek_2009

amwayın arıtmasını tercih etmenizi öneririm internetten ayrıntılı bakabilirsiniz ben yardımcı olabilirim

 


HyundaiSuAritma

Merhabalar Hyundai Ters Osmosis Su arıtma sistemleri olarak tüm Türkiyede teknik destek ağımızla sizlere hizmet sunmaktayız 

Su arıtma sistemlerimizle ilgili bilgi almak için bizi telefon numarmızdan arıyabilir yada facebook aracılığı ile ulaşabilirsiniz


0545 515 75 77Cevaplamak için Üye ol