Ameda lactaline süt sağma makinası

cingan19 soruyor: 4

Merhaba arkadaşlar çalışan bir anneyim ve evim işyerime uzak olduğu için iyi bir süt sağma makinasına ihtiyacım olacak.Başlarda avent elektrikli almayı düşünüyordum ancak bazı arkadaşlarım çift sağımlı olanların daha kullanışlı olduğunu söylediler.Deneyimli annelerden özellikle ameda lactaline kullanan annelerden yardım istiyorum.Cihaz çok ses çıkarıyor mu?çekim gücü aventle kıyaslandığında nasıl?yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


cingan19

ok.teşekkürler:)


mnese

Kesinlikle ameda lactaline öneririm, çekim gücü çok iyi, sesi az


sgungor78

Merhaba, konunun uzerinden epey gecmis ama yine de kendi tecrubemi paylasmak istedim. Bebegimin dogdugu gunun ertesinde avent elektrikli pompa aldim. Herkes bu pkmpadan oldukca memnunken sanirim benim anatomik yapima uymadi pompa. tum denmelerimde oldukca az sagabildim. Bu hafta ise baslayacagim icingecen hafta pompayi yogun olarak kullanmaya calistim. Ancak sut sagamiyordum. Bir saat sagarak her iki memeden 40 yada 50 cc sagabiliyordum. Sonunda bir sekilde yeni pompa edindim. Ameda aldim. Simdi yaklasik 7 dakikada iki memeden 100 cc sagabiliyorum. Bu miktari 4 saat ara ile sagabiliyorum. Aventi olup da ayni sekilde sikintisi olanlar yazarlarsa onlarla soruna iliskin paylasimda bulunabilirim.


cingan19

hamile annelere fikir olsun diye yazmak istedim.8 aylık hamileyken çift başlıklı ve olumlu yorumlar nedeniyle ameda marka süt sağma makinesi aldım ancak benim için çok büyük hüsran oldu.çift başlıklı olması boruları çalışan anneler için çok fazla kullanışlı değil diye düşünüyorum zaten tek taraflı kullandığın verimi alamıyorsun.ben aldığım yerle görüştüm ve firmaya gönderelim belki bir sorun vardır dediler ancak firma 2 ayda geri dönüş yapmayınca dayanamadılar mağdur olmamam için istediğim marka makineyi alabileceğimi söylediler avent aldım ve inanılmaz memnunum.kullanım açısından çok daha pratik ve sağma konusunda da çok daha başarılı.en azından benim için öyle oldu.
Cevaplamak için Üye ol