Kurtköy çamlık ilkokuluna yakın nezih siteler

Dolunay85 soruyor: 6

Merhaba Kurtköy de çamlık ilköğretim okulunun yakınında önerebileceğiniz siteler hangileri yardımcı olabilecek olan var mı??

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


adabahce

Merhaba, Doğa evleri ve Nihavent evleri nezihtir.


ayse_1979

Merhaba ben de oğlumu o okula göndermek istiyorum. Acaba okul için mi o tarafa taşınıyorsunuz. Okul nasıl? Bilginiz var mı? Ben de o tarafa taşıyabilirim çünkü


aytul79

Okulun biraz aşağısında ugetam'ın hemen arkasında Park Verde Residence var. Gayet güzel bir sitedir. Önceden orada oturuyordum. Tavsiye ederim.


ayse_1979; Büyük kızım Çamlık İlkokulu'nda 2.sınıf, küçük kızım anasınıfına gidiyor.
Okul yönetimi ve okul aile birliği gayet iyi çalışıyor. Sadece ders ile değil aynı zamanda sosyalleşebilen çocuklar yetiştiriyorlar. Öğretmenle aynı frekansta olmak çok önemli. Onu sağlayabilirseniz bence o civardaki en iyi devlet okulu olarak rahat edersiniz. Tabii beklentiniz nedir onu bilemiyorum ama biz memnunuz kısacası.


ayse_1979

Çamlık okulunun iyi olduğunu çok duydum. Geçenlerde de gittim. Müdür yardımcısı ile görüşmek istedim. Okulun içi feci kokuyordu, tuvaletler feciydi. 

Hepsi bir kenara beklentim, çocuğumu seven bir öğretmen. Müdürün profili çok hoşuma gitmese de.
Acaba bu sene 4. sınıfı okutan ve başarılı öğretmen adı biliyor musunuz? Öğretmenle konuşmak isterim. Açıkçası biraz stresliyim bu aralar. Oğlan da okulu gördü, ben bu okula gitmem deyip duruyor. Ben de ne yapacağımı şaşırdım. 3 çocuğum olmasa da özele göndermem ayrı mesele.
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.


Dolunay85

Bende aynı durumdayım kızım 1.sınıfa başlayacak ve ben hangi okul hangi öğretmen olacak hiç bir fikrim yok iyi bir öğretmen olsun evi taşımaya da razıyım


Dolunay85

Dumankaya trend Kurtköy hangi okula bağlı bilen var mı?Cevaplamak için Üye ol