Antalya'da yaşayan Anne adaylarına !!!!

NazliEbru soruyor: 2

NazliEbru herkese merhaba... Antalya'da yaşıyorum.. burda ne hamilelik yogası ne de doğuma hazırlık kursları var.. Yada bilen varsa benimle paylaşabilir misiniz? Zira Antalya İstanbul gibi değil, turizm şehri olmasına rağmen neredeyse kasabadan farksız, ne bir kitapçı var ne de her semtte banka.. daha birsürü şey.. Lakin yine de seviyorum bu şehri de...  biraz daha fazla aktivitesi olsa fena olmaz mıydı? Burada bildiğiniz doğum kursu, hamilelik için yoga, pilates kursu varsa lütfen paylaşabilir misiniz? 

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


nilaylilayla

bence haksızlık etmişsiniz...ben de antalyalıyım ve istanbulda yaşıyorum...siz antalyalı değilsiniz galiba?kasaba yakıştırması çok abartı olmuş.:)istanbul kadar olmasa da her türlü aktivite orada da var...her semtte olmasa da kitapçı çok...hamilelik yogası ve doğuma hazırlık kurslarıda var.....biraz araştırın derim...
http://www.lakshmiyoga.org/joomla/index.php?option=com_content&task=view&id=56&Itemid=85


NazliEbru

verdiğiniz link için çok teşekkür ederim..
Meydan da oturuyorum, Belek'te çalışıyorum ve konyaaltına nasıl giderim bilemiyorum iş dönüşlerinde.. Bir de dolmuş problemi var tabii.. Hem şu yeni moda halk kartı almaya zorlayan başkanımız, hemde 10 dakika mesafilik bir yolu neredeyse tüm Antalya turu yapmak zorunda bırakılan bizler.. inanın Antalya da arabanız yoksa işiniz bitti, dolan dur bütün semtleri işin yoksa.. Ayrıcı kasaba yakıştırmasını inanın sadece ben değil burada yıllardır yaşayan, yeni yaşamaya başlamış insanlardan çook duydum..
Dedim ya.. yine de çok seviyorum burayı.. Bu arada bende doğma-büyüme İstanbulluyum :)  Evlenince buraya taşındım :)
Tekrar teşekkürler..Cevaplamak için Üye ol