bebek arabası

deniss soruyor: 3

yeni doğduğu zamandan itibaren kullanmak üzere bebek arabası bakıyorum. büyük tekerlekli olmasını istiyorum. önerileriniz bekliyorum. jane slalom pro setini gördüm internette. ama kullanan kimseyle görüşmedim şimdiye kadar. varsa kullanan bilgi verirse sevinirim.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


Damla

Sağ üst köşede arama için bir kutucuk var, oraya bebek arabası, puset yazıp aratırsanız, epeyce konuşulmuştu bu konu.

Aradığınızı bulamazsanız bence daha özelleştirilmiş bir başlıkla yeniden sorun, "büyük tekerlekli puset kullanan var mı? gibi.


deniss

teşekkürler :)


deren

Merhaba,
Hala araba arıyorsanız pierre cardin'in bebek arabaları doğumdan itibaren kullanılabiliyor. Ben bebeğim için 2080 modelini tercih ettim. Tekerlekleri çok büyük değil ama iki özelliği nedeniyle benim terciğimdi. Birincisi sapı çift yönlü kullanılabiliyor. İkincisi de tek elle kolayca kapanabiliyor. 2020 modeli ile 2080 aynı, aralarındaki fiyat farkı 2080'in kumaşının daha iyi olmasından kaynaklı. http://www.nukoland.com/magaza/product_info.php?cPath=48_49_53&products_id=592 linkinden inceleyebilirsiniz. Web'den almak isterseniz en uygun fiyat bu sitede. Mağazanın kendisi Haşim İşcan geçidinin içinde. Ama oraya gittiğimizde fiyatının 370 TL olduğunu söylediler. Meğer webde daha ucuzmuş. Biz park yatakla beraber aldık ve nakit ödediğimiz için pazarlıkla arabanın fiyatını 300 TL'ye indirttik.Cevaplamak için Üye ol