Bebeğinizin/çocuğunuzun en sevdiği kitap(lar)

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


177 Cevap


yasemin_ekin

Bu arada ikicocukannesi yavru ahtapotu cok merak ediyorum, alacagim ama benim kız klasiklere merak sardı. Balzac'i elinden dusurmuyor:)) Dalga gecmiyorum, evde bir cep kitabi var, sayfalarini cevirmeye, kitabin siyah ve kirmizidan olusan kapagini incelemeye bayılıyor.


ikicocukannesi

ilahi yasemin:) cok guldum...

cok guzel hareketler bunlar diyorum meycancım o kadar:)))

not: benimde surekli guncellenen bir listem ve basını agrıttıgım bir kitapcım var bu arada, ne benzerlik:)


ikicocukannesi

yasemincim kesinlikle tavsiye ediyorum,

icinde bir yılan balıgı var evlere senlik, super. zaten feridun oral deyince akan sular duruyor, cizimler muazzam. her ne kadar balzac kadar olmasa da idare eder diyelim,

zeynep bebegi icten kucaklıyorum,
canım benim:)


ikicocukannesi

allah allah neymis bu cevko? merak ettim, fotolasana basak.

burdan meraklı minik'i ogrendik biz. iki aydır onu alıyoruz, bu ay ki tema filler idi, guzel. birde atıklardan oyuncak yapıp fotolayıp gonderdik. haziran ayındaki baskıda belki ablanın fotosuda yayınlanır:) 


ikicocukannesi

tum marketlerde var, biz kipadan almıstık galiba, carrefourda olabilir bak, hatırlayamadım simdi:) 

tubitak'ın. 3.5 tl. beraberinde hafıza kartları da oluyor, yapıstırmada, posterde. kapsamlı bir dergi. mesela bu aykinde cocukları uce ayırmıslar. bas, govde ve bacak olarak. onları birlestiriyorsun filan, eglenceli diyeyim:)

super olur:)
opuyorum cınar'ı.HUS

Sevgili Arkadaşlar,
İlk yabancı kitaplarımızı aldık:))))
I Love You Little One (Daha Uğurtan'ın haberi yok, biraz önce aldım, hemen Sizinle paylaşmak istedim:) Ben Annemi/Babamı severim tarzı bir kitap ama burada ebeveynler çocuklarını seviyorlar...)
Russell the sheep - Rob Scotton (bir türlü uyuyamayan sevimli koyun Russell'ın sabahı sabah eden macerası, çok sevimli:)
Daha sonra Sizlerle oğlumun fikirlerini de paylaşacağım. Teşekkürler Başakcığım...
Sevgiler,
HUS 


gamze_

Bambu saklambaç oynuyor, bizim elimizden düşmüyor. her sayfada pencereler var açcınca farklı hayvanlar çıkıyor altından çok eğlenceli bir kitap, tavsiye ederim.

http://www.cogitoy.com/753-bambu-saklambac-oynuyor.html


ikicocukannesi

hus, detay detay:)))

egeninannesi, acmalı kapamlı olanlardan di mi? hakikaten eglenceli onlar...tam da ilgisini cekecek aylarda ege...

haftasonu yuvada'yı aldık. tubitak erken donem cocuk kitaplıgından. abla icin:) once minik kus dal topluyor, sonra yuvasını hazırlıyor kiraz agacına. ardından yumurtluyor ve ustune oturuyor-abla burda aman yumuytalay kıylacak dedi- ardından yumurtalar cıt cıt cıt diyor ve minik kuslar cıkıyor. sonra buyuyorlar-aynı ayıcık ve bende ki gibi-  daha sonra tuyleri cıkıyor, sonra cıp cıp kanat cırpıp yuvadan ayırlıyorlar. anna milbourne dokturmus diyorum, cok canlı renkler super cizimler...

aksama fotolayıp koyacagım buraya,

keyifle.BaharK

Bizimki İş Bankası yayınlarından "Gofret ve Babası"nı çok ama çok seviyor, artık neredeyse kitabı kendi okuyor, bildiği yerlerde duruyoruz o söylüyor "baba dur, bekle" :))
Bir de yine İş bankası Yayınlarından "Zeynep'in oyuncakları" var.  Aldığım daha bir sürü kitap var ama bu ikisine takık bizimki :)


gamze_

başak süper olmuş bu güncelleme, ellerine sağlık:))Cevaplamak için Üye ol