Pisik kremi? sudocream?

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


20 Cevap


fistikcik

Slnkaa, bu havada üşütmesi mümkün değil :)
Pişik için pe çok iyi krem var, ama biz en çok Hametan pomad'ın fayasını gördük. Ertesi gün geçirmişti pişiği. Sürekli kullanıyoruz, bir daha pişik sorunumuz olmadı.


irmiksmum

Hametan veya oksizink herikiside Superdir. Baska bir krem aramayin bence birde sol kolunuzun uzerine yatirarak poposunu yikamaya calisin yavas yavas alisacaksiniz :) hepimiz yasadik asagi yukari ayni acemilikleri...


melihece

benim de en büyük korkum üşümesiydi seni cok iyi anlıyorum ama son bir buçuk aydır hergün öğle vakti ısıtıcı olamadan duşa beraber girip ayakta yıkanıyoruz  altı acık uzunca bir süre uyurken duruyor hatta gecen gün altı acıkken ikimizde uyuya kaldık kaltım baktım ne göreyim kakasıyla yataga sırtıma ve kendi vücuduna resm yapmış benim sanatcı ruhlu kızım:)


sözün özü hava cok sıcak annesi  sen rahat ol üşümez:)


mltmdrk

sudocrem bıze ıyı gledı sıze glmeıdyse eger hametan vs deneyın bırde


urasbebek

bende bi çok pişik kremi kullandım ama tecrübeyle sabittir bepantane plas pişige ve isilige birebir . piyasadaki birçok pişik kremi sadece boşuna zaman ve masraf sadece ...CokBilmis

Ben genel olarak ilaç kullanımına karşıyım. Bu nedenle henüz 6 haftalık bir bebeğin cildine Bepanthen sürülmesini kişisle olarak istemem :)

slnkaa, bebeğin 30 yaşına gelene kadar üşüyeceğini düşüneceksin zaten :) Annelerin genetik koduna yazılmış bu sanırım. Üşümez. Temmuzun ortasındayız, nasıl üşüyebilir ki?


CokBilmis

Ehehe, benim kız 34 aylık, hala sebepsiz yere ağlıyor geceleri. Ergenlikte de sebepsiz ağlamalarım vardı beni mesela.

Bitmiyor o sebepsiz ağlamalar, üzme sen kendini boşuna.


asyaperi

benced bır sue yıkamaktan korkuyorsanz ılk su ve pamukla temızleyın bende sudocremd dahıl hpsını kullandım ma hametan pomad tk gecerım bebeklıgındn berı pısık problemı yasamadım ama tabı cokbılmısınde dedıgı gıbı hazır yazken ve hareketsızken altına bır koruma serıp bol bol havalandırın rahat etsın merak etmeyın bu havada asfalt erırken bebegınız usumez ama ıcınız cok rahat etmıyorsaa ustune ınca bır ortu atın:):9annevebebisi

Islak mendil kullanmiyorum. Nerdeyse 50 derece olan Turkiye'de ne gerek var islak beze, mendile? Mis gibi su var. Ben 10 derecelik Londra'da hep suyla, hem de soguk suyla yikiyorum altini..

Bir arkadasin teyzesi, evindeki buyuk yaprakli bir ciceginin yapraklarini her gun, temiz olsun, guzel olsun diye islak mendille silerken bir ayin sonunda bakmis ki, cicek kurumus kalmis.. Mis gibi su ve sabun diyorum :) Pisige de birebir onlem ustelik :) Kreme falan da gerek kalmaz boylece..


CokBilmis

Yatağın üstüne alez sersen? EN fazla alez kirlenir, onu da atar makineye yıkarsın?Cevaplamak için Üye ol