Beylikdüzünde 12-18 ay için oyun grubu oluşturalım....

ebruR soruyor: 4

Arkadaşlar Merhaba;

Araştırmalarım sonucu Beylikdüzü nde prof olarak anneli oyun grubu hizmeti veren bir yer bulamadım.

İş başa düştü.

Oğlum Rüzgar 1 Yaşında ve şu anda inanılmaz derecede diğer çocuklara ilgisi var.

Onlara yaşıtları ile paylaşımda bulunabilecekleri anneli bir oyun gurubu oluşturmak istiyorum.

Beylikdüzünde benin gibi düşünen 12aydan en fazla 24 aya kadar kuzuları olan anneler varsa iletişime geçip Hafta sonları çocukları dönüşümlü olarak evlerimizde veya uygun başka bir yerde bir iki saat bir araya getirebileceğimiz bir grup oluşturalım diyorum.

Yapabilenler çok faydasını gördüyorlar.

Umarım organize edebiliriz.

Fikirlerinizi ve katılımlarınızı bekliyorum.

Ebru Başköylü

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


benan_

ebru biz de beylikdüzündeyiz, ancak hafta sonu programlara katılmakta biraz zorlanabiliriz, babamız haftasonu kızıyla fulltime vakit geçirmek istiyor çünkü, ama yine de çok sık olmamak kaydıyla size katılabiliriz, ya da belki bir grup oluşturup profesyonel bir organizasyondan destek alabiliriz, fikirlere açığım...


ebruR

İnşallah sayı olarak grup oluşturabilecek kıvama getirebilisek kendimizi, o zaman bu konuda nasıl yapabilirizin fikir alışverişini yaparız.

Geri dönüşüm için teşekkürler Miraclelife...

Görüşmek ümidi ile..:)


1980

ebru hnm.benim de 10 aylık bir oğlum var.oyun grubunuza katılmak isterim.hafta içi çalışıyorum.hafta sonları bizim için uygun olur.


kofili

merhaba bu grup halen devam ediyormu??? biliyorum havalar soğudu ama bulurz biryerler herhalde oğlum yakında 15 aylık ve delicesine oyun ve arkadaş istiyoruzz:)Cevaplamak için Üye ol