Akıllı bebekler akademisi kitabını okuyan,aktiviteleri deneyen anneler varmı?

ediluj soruyor: 4

Kitap hakkında bir kaç yorum okudum ama bebeği okadar kucuk okuma öğretmek beni ürküttü açıkcası,bu kitap hakıında deneyimleri olan anneler yorumlarını yazabilir mi?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ra_she_de

ben almıştım o kitabı ama açıkcası çok verimli gelmedi bana içindeki oyunların çoğunu zaten oynuyormuşuz farkında olmadan. okumayı öğretmek de çok mantıklı gelmedi bana açıkcası şimdiden o kadar sıkıştırmaya gerek yok diye düşünüyorum. şimdi adım adım eğitim setine başladık sadece 1 ay ıkdu o yüzden çok detaylı yorum yapamayacağım ama kitabı bebeğimin ilgisini çekti onunla güzel vakit geçiriyoruz.


fatos

Ben okudum ve bloğumda yayınladım. Bir göz atın isterseniz. Sonrasında sormak istediğiniz birşey olursa yanıtlamaya çalışırım. http://yagizlahayat.wordpress.com/2010/08/14/akilli-bebekler-akademisi/


ediluj

kitabı aldım:))okuma öğretme kısmı hala tam mantıgıma yatmadı ama genel olarak kitabı beğendim,benzer oyunları bizde oynuyormuşuz ama yinede oyun ve tekerleme dağarcıgı guzel,yoga hareketlerini deneyen bir annede çocugunda cok faydasını gördüğünü yazmış bloguna,Ayrıca benim gibi bebişine bakıcı bakanlar içinde bakıcıyı yönlendirmede cok faydalı göründü gözüme..


fatos

ben bunla ilgili birde video çekmiştim. Gerçi pek verimli bir çalışma değildi ama :-) Fişleri okurken ki Yağız davranışları için http://vimeo.com/15901574Cevaplamak için Üye ol