Emerken yutarken,midesinden,bağırsaklarından gelen sesler

shantaram soruyor: 3

önceden böyle şeyler olmazdı.bu sesler beni sinir ediyo.emerken yutarken yaptığı sesi tarif edemem ama midesinden gelen ses şöyle;sanki boş bir teneke kovaya bireden suyun dökülmesi gibi sert bi ses.ben duyunca bile garip oluyorum. acaba bebeğe rahatsızlık veren bişeymi? ya da neden oluyor bilen varmı?eskiden olmazdı. yapmam geereken bişey varmı?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


seres_esra

aynen dediğiniz ses benim kızımdanda çıkıyordu endişe etmeyin sütüm çoktu onun etkisimiydi bilmiyorum 


eh_iste

2.ayından sonra bizde yaşadık o mideden sesler gelmesini, guruldama gibi cızırtı gibi lıkırtı gibi değişik değişik şeyler vardı. Büyüklerimize göre üşütünce olurmuş ama o dönem üşümediğine eminim. Birde araştırırken doktoruna soran birisi bagırsak gelişimi ile ilgili bir durum olduğunu yazmış onu okumuştum üzerinde durmadım. Gerçekten bir dönem oldu 3.ayında şimdi yok yine.


shantaram

teşekkür ederim kızlar.acaba yanlış mı emziriyorum diye düşünüyorum artık hava yutturuyorum diye kafama takılıyor ama sanırım benden değil ondan kaynaklı bi durum.emme,kavrama ,çekme yetenekleri değişmiyosa eğer,dediğiniz gibi mide ,bağırsak gelişimi ile ilgilidir belki.doktorada sorucam gidince zaten.ama bizim doktorda da hiç bi sorumun cevabı yok.herşeye olur,olabilir  diyo hiç bilimsel bi açıklama yok:)sağolun tekrar.Cevaplamak için Üye ol