Nem Cihazı ve Bebek Odasında Isınma Sorunsalı

jise soruyor: 2

Acaba nemlendirme cihazı almaya gerek varmı? Alanlar kullanmaya gerek duydu mu merak ettim.

Konuştuğum bir iki kişi İzmir gibi zaten nem oranı yüksek olan yerlerde sorun olmayacağını söyledi. Evde de kalorifer olmadığı için tüm evin nem oranının düşmeyeceğini, kapılar açılıp kapandıkça odanın neminin dengede kalacağını belirttiler. Gerekli olduğunu düşündüğüm bir cihazdı ama söylenlerde mantıksız gelmediği için arada kaldım.

Bir de kalorifer olmayan evlerde çocuk odasının ısısını nasıl dengede tutuyorsunuz, ne ile ısınıyorsunuz? Ben zaten evimizde bulunan, devrilme riski olmayan dilimli radyatörü kullanmayı düşünüyorum. Hatta radyatörün üzerine arada bir nemli bir bez atarak odadaki havanın çok kurumamasını sağlarım diye planladım ama deneyimli ebeveynler olarak sizler ne dersiniz? Tavsiyeleriniz varmı?

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


egedenizi

Teşekkürler sevfurker, bu tür cihazlar gerçekten şans işi.Fiyatı çok cazip geldiğinden almayı düşünüyorum.Umarım iyi çıkar, çıkmazsa da pahalı olmadığı için çok üzülmem:) 


jise

Çok teşekkür ederim arkadaşlar, tüm önerilerinizi dikkate alacağım. Peki bebek odasını ısıtma konusunda bir öneriniz varmı?
Cevaplamak için Üye ol