Kemer Club Phaselis hakkında fikri olan var mı?

cadsiz soruyor: 10

Ağustos başında oğlumla ve kocamla gitmeyi düşünüyoruz. Aslında hiçbir fikrim yok ama resimlerden çok beğendim, çok ısındım. Detaylı internet araştırmamdan en çok bu içime sindi. Tabii başka sinenler de oldu ama onlar başka kriterlere takıldılar :)
Özellikle merak ettiğim denizi kum mu? Resimlerde öyle görünüyor, kalın kum gibi ama emin olamadım. Çocuk klübü de güzel görünüyor. Bir de yemekler merak konusu tabii ki..
Hijyen konusunda iyi olduğunu düşünüyorum. Tüm bu konularda varsa tecrübeli arkadaşlar, fikirlerinize ihtiyacım var..
Teşekkürler..

Not: Web sitesi, http://www.clubphaselis.com/

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


vildank

8 yıl önce balayına gitmiştik ama şu anki durumunu bilmiyorum. balayı anlamında ben pek beğenmedim yani özel muameleleri yoktu diger oteller gibi. onun dışında animasyonları güzeldi. yemekleri de güzeldi. eşim 1 haftada 6 kilo almıştı o kadar güzeldi yani :)) ama dediğim gibi şimdi nasıldır bilmiyorum :) denizi çok aklımda kalmamış genelde havuzdaydık çünkü :) iyi tatiller.


cadsiz

teşekkürler vildan..
benim için tabii ki herkes için de birinci öncelik temizlik..
daha sonra özellikle Ayaz için kumsal istiyoruz.. resimlerde kum gibi görünüyor ama emin olamadım..
yemekler de önemli diğer bir konu, bu konuda içimi rahatlattınız çok teşekkürler.. yemek durumu Ayaz için ne kadar önemliyse babası için de o kadar önemli :)
denizi ve yeşillikler içinde olması çok hoşuma gitti, içim açıldı resimlere bakarken..


zeyzey

2008 yazında gitmiştik biz. bir kere eski bir otel, onu baştan söylemek lazım. denizi sebebiyle özellikle tercih etmiştik ve evet, denizi gerçekten müthiş. plajı da kumdu diye hatırlıyorum, taşlı olsa beğenmezdim ve aklımda kalırdı :)
ama genel olarak memnun kalmamıştık.
yemekler çeşit çeşit, hijyen konusunda süper değildi açıkçası, uçuşan sinekler hatırlıyorum.
çok (gerçekten çok) fazla sayıda rus turist vardı. havuzu "eh"ti.
barda sunulan içkilerden de tatmin olmamıştık.

ama asıl rahatsız edici şey, kaldığımız odaydı. otelin ana binasında değildi oda (ki bize bu hususta bir açıklama yapılmamıştı), bahçede club house olarak tabir edilen iki katlı binalarrın birinin üst katındaydı. teras gibi bir ey yapmışlar ama sarkan dallardan çamaşır bile kurutulmuyordu, tedirgin ediciydi. ağaçları budamayı atlamışlar...

bir akşam odaya bir girdik, baktım şu saydam kertenkelelerden, yusufçuk deniliyor sanırım. ben kaçtım odadan tabii :) (fobim var da) eşim odadan attığını iddia etmişti ama aylar sonra, parkelerin altına bir yere girdiğini ve atamadığını itiraf etti.

diyeceğim odur ki, deniz ve sahil süper, yemekleri fena değil, ama otel eski, biraz bakımsız da diyebiliriz ve çok kalabalık. o zaman çoluk çocuk yoktu tabii, idare ettik ama hala oraya verdiğim yaklaşık 3bin liraya hayıflanırım.
illa kalacaksanız da en azından ana binadan bir oda isteyin, orası daha bakımlı olabilir.
iyi tatiller.


azraesra

herkes balayına bu otele gitmiş sanırım:)))benimde aklımda kalan iki şey çok eski olması ve sinekler:))))


zeyzey

yok, balayı değildi bizimkisi :) iyi ki de değilmiş :)
sinekler konusunda katılıyorum.azraesra

bu yusufçuklar benide heryerde bulur,ve sadece bana görünürler


cadsiz

ay ben de dayanamam börtü-böcek olayına.. aklım çok karıştı şimdi.. sizin beğenmediğiniz club odaları beğenmiştim halbuki yeşillikler içinde ve sahile yakın olduğu için..


azraesra

benim dediğim çok sene önceydi,belki şimdi daha iyidir.kafanı karıştırma içine sindiyse gidin,5 yıldızlı otel sonuçta...yusufçuk falan görürsende bi görevli çağırıp gösterir,ahanda bunu fiyattan düşücem dersin hemen yok ederler:))OZLEMERY

kemer bölgesinde değişik otellerde kaldım kimi büyük taşlı idi kimi küçük ama koy yoksa deniz kumlu olmaz bi şekilde otelden bu konuda net bilgi almakta fayda var çünkü kum olmayınca anne babanın çocuğu suda tutması zor olur
biz ulusoy kemer ' e gitmiştik geçen yaz beğenmiştik börtü böcekle karşılaşmadık ama deniz dediğim gibi taşlıydı


Deynerya

Kemer bölgesinin denizi taşlıktır, taşların arasında yer yer kumlar bulunur am a o kadar :) ama denizi güzeldir. Otel hakkında fikir sahibi değilim :)Cevaplamak için Üye ol